Saudi-Arabia
Division 2 •
03.11.2026 — 14:55
Mudhar Club
Elo: 1511λ (Beklenen Gol): 1.62
VS
Başlamadı
Baish
Elo: 1527λ (Beklenen Gol): 1.97
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Mudhar Club - Baish mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.62, Dep: 1.97 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Baish %45.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %69.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %69.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %61.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Mudhar Club xG
1.95
Dengeli
Baish xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%31.5
X (Beraberlik)
%23.0
2 (Deplasman)
%45.6
Çifte Şans 1X: %54.4
Çifte Şans X2: %68.6
Çifte Şans 12: %77.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.5
0.5 Alt: %3.5
1.5 Üst: %88.0
1.5 Alt: %12.0
2.5 Üst: %69.5
2.5 Alt: %30.5
3.5 Üst: %48.2
3.5 Alt: %51.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%69.7
KG Yok
%30.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.5
1-2
%8.7
2-1
%7.1
2-2
%7.0
1-3
%5.7
0-2
%5.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.1
İY X: %37.0
İY 2: %35.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.1
İY 0.5 Alt: %20.9
İY 1.5 Üst: %48.8
İY 1.5 Alt: %51.2
İY 2.5 Üst: %21.8
İY 2.5 Alt: %78.2
İY 3.5 Üst: %7.8
İY 3.5 Alt: %92.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.34
+
Dep
5.96
=
Toplam
11.3
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %79.3
8.5 Alt: %20.7
9.5 Üst: %69.1
9.5 Alt: %30.9
10.5 Üst: %57.5
10.5 Alt: %42.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.2 Korner (Ev: 2.46, Dep: 2.74)
İY 4.5 Üst: %59.3
İY 4.5 Alt: %40.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %36.9 |
Eşit: %11.8 |
Dep: %51.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.1
Ev: 13.9 • Dep: 15.2
İsabetli Şut
10.2
Ev: 5 • Dep: 5.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %92.7
21.5 Alt: %7.3
23.5 Şut Üst: %85.3
23.5 Alt: %14.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %79.5
7.5 Alt: %20.5
8.5 İsabetli Üst: %68.6
8.5 Alt: %31.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMudhar Club
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Baish
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Mudhar Club (+0.25)
@2.04
%49.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Baish (-0.25)
@1.96
%51.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.89
%52.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.12
%47.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.56 | %15.2 | %0.0 | @1.18 | %84.8 |
| -1.25 | @6.03 | %16.6 | %0.0 | @1.20 | %83.4 |
| -1.00 | @5.50 | %18.2 | %16.3 | @1.22 | %81.8 |
| -0.75 | @3.93 | %25.4 | %0.0 | @1.34 | %74.6 |
| -0.50 | @3.17 | %31.5 | %0.0 | @1.46 | %68.5 |
| -0.25 | @2.80 | %35.7 | %0.0 | @1.56 | %64.3 |
| 0.0 | @2.43 | %41.2 | %23.5 | @1.70 | %58.8 |
| +0.25 Ana Hat | @2.04 | %49.0 | %0.0 | @1.96 | %51.0 |
| +0.50 | @1.82 | %55.0 | %0.0 | @2.22 | %45.0 |
| +0.75 | @1.64 | %61.1 | %0.0 | @2.57 | %38.9 |
| +1.00 | @1.46 | %68.7 | %19.9 | @3.19 | %31.3 |
| +1.25 | @1.39 | %72.1 | %0.0 | @3.59 | %27.9 |
| +1.50 | @1.33 | %74.9 | %0.0 | @3.99 | %25.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.16 | %86.5 | %0.0 | @7.38 | %13.6 |
| +2.00 | @1.18 | %84.9 | %18.9 | @6.61 | %15.1 |
| +2.25 | @1.32 | %76.0 | %0.0 | @4.17 | %24.0 |
| +2.50 | @1.45 | %68.9 | %0.0 | @3.21 | %31.1 |
| +2.75 | @1.54 | %65.1 | %0.0 | @2.86 | %34.9 |
| +3.00 | @1.66 | %60.2 | %21.8 | @2.51 | %39.8 |
| +3.25 Ana Hat | @1.89 | %52.9 | %0.0 | @2.12 | %47.1 |
| +3.50 | @2.12 | %47.1 | %0.0 | @1.89 | %52.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.5% | 4.9% | 5.5% | 3.6% | 1.8% | 0.7% |
| 1 Gol | 3.9% | 9.7% | 8.9% | 5.8% | 2.9% | 1.1% |
| 2 Gol | 3.7% | 7.3% | 7.2% | 4.7% | 2.3% | 0.9% |
| 3 Gol | 2.0% | 3.9% | 3.9% | 2.5% | 1.3% | 0.5% |
| 4 Gol | 0.8% | 1.6% | 1.6% | 1.0% | 0.5% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.5% | 0.5% | 0.3% | 0.2% | 0.1% |
Mudhar Club — Son 5 Maç
M
vs Al-Wajj (D)
2 - 1
B
vs Al Nairyah (E)
2 - 2
G
vs Al Saqer (D)
0 - 1
G
vs Arar (E)
1 - 0
B
vs Al Safa (E)
2 - 2
Baish — Son 5 Maç
G
vs Hetten FC (E)
2 - 1
G
vs Afif (E)
2 - 1
G
vs Al Qwarah (D)
2 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.