Maç Listesine Dön
Portekiz Liga Revelação U23 • 03.11.2026 — 14:00

Estrela U23

Elo: 1478
λ (Beklenen Gol): 1.69
VS
Başlamadı

Santa Clara U23

Elo: 1500
λ (Beklenen Gol): 1.32
Model Güven Derecesi:
%58
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Estrela U23 - Santa Clara U23 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.69, Dep: 1.32 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Estrela U23 %45.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %57.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %60.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %83.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Estrela U23 xG 1.95
Dengeli
Santa Clara U23 xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %45.4
X (Beraberlik) %25.5
2 (Deplasman) %29.1

Çifte Şans 1X: %70.9
Çifte Şans X2: %54.6
Çifte Şans 12: %74.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.2 0.5 Alt: %5.8
1.5 Üst: %81.0 1.5 Alt: %19.0
2.5 Üst: %57.8 2.5 Alt: %42.2
3.5 Üst: %35.4 3.5 Alt: %64.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %60.5
KG Yok %39.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%11.8
2-1
%9.3
1-0
%7.5
1-2
%7.3
2-0
%7.1
2-2
%6.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %34.7 İY X: %40.7 İY 2: %24.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.2 İY 0.5 Alt: %26.8
İY 1.5 Üst: %40.0 İY 1.5 Alt: %60.0
İY 2.5 Üst: %15.4 İY 2.5 Alt: %84.6
İY 3.5 Üst: %4.7 İY 3.5 Alt: %95.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.48
+
Dep 4.55
=
Toplam 10.03
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %67.1 8.5 Alt: %32.9
9.5 Üst: %54.6 9.5 Alt: %45.4
10.5 Üst: %42.1 10.5 Alt: %57.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.61 Korner (Ev: 2.52, Dep: 2.09)
İY 4.5 Üst: %49.0 İY 4.5 Alt: %51.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %55.3 | Eşit: %12.3 | Dep: %32.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 25.6
Ev: 14.3 • Dep: 11.2
İsabetli Şut 8.9
Ev: 5.1 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %78.6 21.5 Alt: %21.4
23.5 Şut Üst: %64.8 23.5 Alt: %35.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %67.0 7.5 Alt: %33.0
8.5 İsabetli Üst: %53.7 8.5 Alt: %46.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Estrela U23
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Santa Clara U23
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Estrela U23 (-0.25)
@1.93
%51.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Santa Clara U23 (+0.25)
@2.07
%48.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.93
%52.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.08
%48.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.19 %23.9 %0.0 @1.31 %76.1
-1.25 @3.74 %26.7 %0.0 @1.36 %73.3
-1.00 @3.30 %30.3 %21.2 @1.43 %69.7
-0.75 @2.59 %38.6 %0.0 @1.63 %61.4
-0.50 @2.22 %45.1 %0.0 @1.82 %54.9
-0.25 Ana Hat @1.93 %51.7 %0.0 @2.07 %48.3
0.0 @1.65 %60.7 %25.7 @2.54 %39.3
+0.25 @1.50 %66.5 %0.0 @2.98 %33.5
+0.50 @1.41 %70.8 %0.0 @3.43 %29.2
+0.75 @1.30 %77.1 %0.0 @4.37 %22.9
+1.00 @1.18 %84.6 %16.4 @6.51 %15.4
+1.25 @1.16 %86.0 %0.0 @7.15 %14.0
+1.50 @1.15 %87.2 %0.0 @7.79 %12.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.28 %78.3 %0.0 @4.60 %21.7
+2.00 @1.33 %74.9 %23.4 @3.99 %25.1
+2.25 @1.54 %65.0 %0.0 @2.86 %35.0
+2.50 @1.74 %57.4 %0.0 @2.35 %42.6
+2.75 Ana Hat @1.93 %52.0 %0.0 @2.08 %48.1
+3.00 @2.23 %44.9 %22.6 @1.82 %55.1
+3.25 @2.55 %39.2 %0.0 @1.64 %60.8
+3.50 @2.88 %34.8 %0.0 @1.53 %65.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.8% 5.8% 4.3% 1.9% 0.6% 0.2%
1 Gol 7.6% 12.0% 7.3% 3.2% 1.1% 0.3%
2 Gol 7.1% 9.4% 6.2% 2.7% 0.9% 0.2%
3 Gol 4.0% 5.3% 3.5% 1.5% 0.5% 0.1%
4 Gol 1.7% 2.2% 1.5% 0.6% 0.2% 0.1%
5 Gol 0.6% 0.8% 0.5% 0.2% 0.1% 0.0%
Estrela U23 — Son 5 Maç
M vs Torreense U23 (D)
3 - 2
B vs Farense U23 (E)
1 - 1
M vs Famalicao U23 (D)
2 - 1
M vs Felgueiras U23 (D)
3 - 1
M vs Leixões U23 (E)
0 - 3
Santa Clara U23 — Son 5 Maç
M vs Estoril U23 (D)
2 - 1
B vs Sporting Braga U23 (E)
1 - 1
M vs Moreirense U23 (D)
7 - 0
B vs União de Leiria U23 (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.