Japonya
J2 League •
03.11.2026 — 08:00
Ventforet Kofu
Elo: 1456λ (Beklenen Gol): 0.71
VS
Başlamadı
Albirex Niigata
Elo: 1521λ (Beklenen Gol): 1.74
Model Güven Derecesi:
%73
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Ventforet Kofu - Albirex Niigata mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.71, Dep: 1.74 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Albirex Niigata %61.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %44.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %42.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %46.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Ventforet Kofu xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Albirex Niigata xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.71 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%14.0
X (Beraberlik)
%24.7
2 (Deplasman)
%61.3
Çifte Şans 1X: %38.7
Çifte Şans X2: %86.0
Çifte Şans 12: %75.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.5
0.5 Alt: %9.5
1.5 Üst: %71.1
1.5 Alt: %28.9
2.5 Üst: %44.4
2.5 Alt: %55.6
3.5 Üst: %23.3
3.5 Alt: %76.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%42.8
KG Yok
%57.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-1
%14.2
0-2
%13.1
1-1
%11.5
0-0
%9.4
1-2
%9.3
0-3
%7.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %13.5
İY X: %43.3
İY 2: %43.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.2
İY 0.5 Alt: %33.8
İY 1.5 Üst: %30.8
İY 1.5 Alt: %69.2
İY 2.5 Üst: %9.9
İY 2.5 Alt: %90.1
İY 3.5 Üst: %2.5
İY 3.5 Alt: %97.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.51
+
Dep
5.47
=
Toplam
8.98
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %54.2
8.5 Alt: %45.9
9.5 Üst: %41.0
9.5 Alt: %59.0
10.5 Üst: %29.2
10.5 Alt: %70.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.13 Korner (Ev: 1.62, Dep: 2.51)
İY 4.5 Üst: %39.7
İY 4.5 Alt: %60.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %20.4 |
Eşit: %11.0 |
Dep: %68.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.2
Ev: 8.4 • Dep: 13.8
İsabetli Şut
7.7
Ev: 3 • Dep: 4.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %54.6
21.5 Alt: %45.4
23.5 Şut Üst: %38.0
23.5 Alt: %62.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %50.8
7.5 Alt: %49.2
8.5 İsabetli Üst: %36.9
8.5 Alt: %63.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiVentforet Kofu
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Albirex Niigata
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Ventforet Kofu (+1.00)
@1.90
%52.6 İhtimal
İade (Push): %25.8
Albirex Niigata (-1.00)
@2.11
%47.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.97
%50.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.03
%49.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @24.43 | %4.1 | %0.0 | @1.04 | %95.9 |
| -1.25 | @23.20 | %4.3 | %0.0 | @1.05 | %95.7 |
| -1.00 | @21.97 | %4.6 | %10.1 | @1.05 | %95.5 |
| -0.75 | @10.40 | %9.6 | %0.0 | @1.11 | %90.4 |
| -0.50 | @7.06 | %14.2 | %0.0 | @1.17 | %85.8 |
| -0.25 | @6.18 | %16.2 | %0.0 | @1.19 | %83.8 |
| 0.0 | @5.30 | %18.9 | %24.9 | @1.23 | %81.1 |
| +0.25 | @3.29 | %30.4 | %0.0 | @1.44 | %69.6 |
| +0.50 | @2.56 | %39.1 | %0.0 | @1.64 | %61.0 |
| +0.75 | @2.23 | %44.8 | %0.0 | @1.81 | %55.2 |
| +1.00 Ana Hat | @1.90 | %52.6 | %25.8 | @2.11 | %47.4 |
| +1.25 | @1.68 | %59.7 | %0.0 | @2.48 | %40.3 |
| +1.50 | @1.54 | %64.9 | %0.0 | @2.85 | %35.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.51 | %66.3 | %0.0 | @2.97 | %33.7 |
| +2.00 | @1.66 | %60.1 | %26.9 | @2.51 | %39.9 |
| +2.25 Ana Hat | @1.97 | %50.8 | %0.0 | @2.03 | %49.2 |
| +2.50 | @2.28 | %43.9 | %0.0 | @1.78 | %56.1 |
| +2.75 | @2.69 | %37.2 | %0.0 | @1.59 | %62.8 |
| +3.00 | @3.49 | %28.7 | %21.4 | @1.40 | %71.3 |
| +3.25 | @3.96 | %25.3 | %0.0 | @1.34 | %74.7 |
| +3.50 | @4.43 | %22.6 | %0.0 | @1.29 | %77.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.5% | 14.3% | 13.2% | 7.6% | 3.3% | 1.2% |
| 1 Gol | 5.4% | 11.6% | 9.4% | 5.4% | 2.4% | 0.8% |
| 2 Gol | 2.2% | 3.8% | 3.3% | 1.9% | 0.8% | 0.3% |
| 3 Gol | 0.5% | 0.9% | 0.8% | 0.5% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Ventforet Kofu — Son 5 Maç
B
vs Imabari (D)
1 - 1
M
vs Yokohama FC (E)
0 - 3
M
vs Omiya Ardija (D)
5 - 1
M
vs Tokushima Vortis (E)
0 - 1
Albirex Niigata — Son 5 Maç
M
vs Kataller Toyama (E)
2 - 3
G
vs Vegalta Sendai (E)
2 - 1
G
vs Sagan Tosu (E)
2 - 1
B
vs Shonan Bellmare (D)
1 - 1
G
vs Tokushima Vortis (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.