Japonya
J3 League •
03.11.2026 — 08:00
Kanazawa
Elo: 1533λ (Beklenen Gol): 2.94
VS
Başlamadı
Parceiro Nagano
Elo: 1502λ (Beklenen Gol): 1.87
Model Güven Derecesi:
%79
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Kanazawa - Parceiro Nagano mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.94, Dep: 1.87 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Kanazawa %59.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %85.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %80.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %17.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93.8
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%53.8
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Kanazawa xG
3.11
Dengeli
Parceiro Nagano xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%59.3
X (Beraberlik)
%17.6
2 (Deplasman)
%23.1
Çifte Şans 1X: %76.9
Çifte Şans X2: %40.7
Çifte Şans 12: %82.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.7
0.5 Alt: %1.3
1.5 Üst: %95.6
1.5 Alt: %4.4
2.5 Üst: %85.8
2.5 Alt: %14.2
3.5 Üst: %70.6
3.5 Alt: %29.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%80.5
KG Yok
%19.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%6.6
3-1
%6.5
2-2
%6.2
3-2
%6.1
1-1
%4.8
4-1
%4.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %46.4
İY X: %30.6
İY 2: %23.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %87.4
İY 0.5 Alt: %12.6
İY 1.5 Üst: %64.2
İY 1.5 Alt: %35.8
İY 2.5 Üst: %36.0
İY 2.5 Alt: %64.1
İY 3.5 Üst: %16.3
İY 3.5 Alt: %83.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.99
+
Dep
5.75
=
Toplam
13.74
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %93.0
8.5 Alt: %7.0
9.5 Üst: %87.8
9.5 Alt: %12.2
10.5 Üst: %80.7
10.5 Alt: %19.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.32 Korner (Ev: 3.68, Dep: 2.64)
İY 4.5 Üst: %75.6
İY 4.5 Alt: %24.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %68.0 |
Eşit: %9.1 |
Dep: %22.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
36.6
Ev: 22 • Dep: 14.6
İsabetli Şut
12.8
Ev: 7.8 • Dep: 5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.6
21.5 Alt: %0.4
23.5 Şut Üst: %98.9
23.5 Alt: %1.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %94.1
7.5 Alt: %5.9
8.5 İsabetli Üst: %89.2
8.5 Alt: %10.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiKanazawa
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Parceiro Nagano
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Kanazawa (-0.75)
@1.92
%52.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Parceiro Nagano (+0.75)
@2.08
%48.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.67
%59.9 İhtimal
İade (Push): %20.0
+4.00 Gol Alt
@2.49
%40.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.71 | %36.9 | %0.0 | @1.58 | %63.2 |
| -1.25 | @2.44 | %40.9 | %0.0 | @1.69 | %59.1 |
| -1.00 | @2.17 | %46.1 | %20.0 | @1.85 | %54.0 |
| -0.75 Ana Hat | @1.92 | %52.0 | %0.0 | @2.08 | %48.0 |
| -0.50 | @1.76 | %56.8 | %0.0 | @2.32 | %43.2 |
| -0.25 | @1.59 | %62.9 | %0.0 | @2.69 | %37.1 |
| 0.0 | @1.42 | %70.3 | %19.2 | @3.37 | %29.7 |
| +0.25 | @1.36 | %73.5 | %0.0 | @3.77 | %26.5 |
| +0.50 | @1.32 | %76.0 | %0.0 | @4.17 | %24.0 |
| +0.75 | @1.23 | %81.1 | %0.0 | @5.30 | %18.9 |
| +1.00 | @1.15 | %87.0 | %12.6 | @7.69 | %13.0 |
| +1.25 | @1.14 | %87.9 | %0.0 | @8.24 | %12.1 |
| +1.50 | @1.13 | %88.6 | %0.0 | @8.80 | %11.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.05 | %94.9 | %0.0 | @19.62 | %5.1 |
| +2.00 | @1.06 | %94.6 | %10.7 | @18.51 | %5.4 |
| +2.25 | @1.12 | %89.2 | %0.0 | @9.30 | %10.8 |
| +2.50 | @1.18 | %84.5 | %0.0 | @6.44 | %15.5 |
| +2.75 | @1.20 | %83.1 | %0.0 | @5.90 | %16.9 |
| +3.00 | @1.23 | %81.4 | %16.6 | @5.37 | %18.6 |
| +3.25 | @1.35 | %74.0 | %0.0 | @3.85 | %26.0 |
| +3.50 | @1.47 | %67.9 | %0.0 | @3.11 | %32.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.3% | 1.3% | 1.6% | 1.0% | 0.5% | 0.2% |
| 1 Gol | 2.3% | 5.3% | 4.6% | 2.9% | 1.3% | 0.5% |
| 2 Gol | 3.9% | 7.2% | 6.8% | 4.2% | 2.0% | 0.7% |
| 3 Gol | 3.8% | 7.1% | 6.6% | 4.1% | 1.9% | 0.7% |
| 4 Gol | 2.8% | 5.2% | 4.9% | 3.0% | 1.4% | 0.5% |
| 5 Gol | 1.6% | 3.0% | 2.9% | 1.8% | 0.8% | 0.3% |
Kanazawa — Son 5 Maç
G
vs Thespakusatsu Gunma (E)
4 - 0
G
vs Biwako Shiga (D)
1 - 5
M
vs Kamatamare Sanuki (D)
3 - 1
M
vs Nara Club (E)
0 - 1
B
vs Osaka (D)
1 - 1
Parceiro Nagano — Son 5 Maç
G
vs Biwako Shiga (E)
3 - 1
G
vs Matsumoto Yamaga (E)
2 - 1
M
vs Nara Club (E)
0 - 1
M
vs Fukushima United (D)
4 - 3
G
vs FC Gifu (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.