Maç Listesine Dön
Mexico Liga Premier Serie A • 14.02.2026 — 19:00

Correcaminos UAT II

Elo: 1482
λ (Beklenen Gol): 0.97
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Calor de San Pedro

Elo: 1501
λ (Beklenen Gol): 0.90
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
Correcaminos UAT II - Calor de San Pedro mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.97, Dep: 0.90 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Correcaminos UAT II %34.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %28.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %37.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %34.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %67.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Correcaminos UAT II xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Calor de San Pedro xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.97 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %34.7
X (Beraberlik) %34.2
2 (Deplasman) %31.1

Çifte Şans 1X: %68.9
Çifte Şans X2: %65.3
Çifte Şans 12: %65.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %83.5 0.5 Alt: %16.5
1.5 Üst: %56.6 1.5 Alt: %43.4
2.5 Üst: %28.7 2.5 Alt: %71.3
3.5 Üst: %11.9 3.5 Alt: %88.1

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %37.7
KG Yok %62.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%16.5
1-1
%14.5
1-0
%14.0
0-1
%12.9
2-0
%7.2
2-1
%6.5

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.9 İY X: %52.3 İY 2: %22.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %56.2 İY 0.5 Alt: %43.8
İY 1.5 Üst: %21.1 İY 1.5 Alt: %78.9
İY 2.5 Üst: %5.3 İY 2.5 Alt: %94.7
İY 3.5 Üst: %1.1 İY 3.5 Alt: %99.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.02
+
Dep 3.65
=
Toplam 7.68
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %36.2 8.5 Alt: %63.8
9.5 Üst: %24.4 9.5 Alt: %75.6
10.5 Üst: %15.3 10.5 Alt: %84.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.53 Korner (Ev: 1.85, Dep: 1.68)
İY 4.5 Üst: %28.0 İY 4.5 Alt: %72.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %48.0 | Eşit: %14.5 | Dep: %37.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 18.6
Ev: 9.9 • Dep: 8.7
İsabetli Şut 6.5
Ev: 3.5 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %24.3 21.5 Alt: %75.7
23.5 Şut Üst: %12.9 23.5 Alt: %87.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %32.7 7.5 Alt: %67.3
8.5 İsabetli Üst: %20.8 8.5 Alt: %79.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Correcaminos UAT II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Calor de San Pedro
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Correcaminos UAT II (0.0)
@1.89
%52.8 İhtimal
İade (Push): %34.2
Calor de San Pedro (+0.00)
@2.12
%47.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.98
%50.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @7.56 %13.2 %0.0 @1.15 %86.8
-1.25 @6.75 %14.8 %0.0 @1.17 %85.2
-1.00 @5.94 %16.9 %21.5 @1.20 %83.2
-0.75 @3.72 %26.9 %0.0 @1.37 %73.1
-0.50 @2.88 %34.7 %0.0 @1.53 %65.3
-0.25 @2.39 %41.9 %0.0 @1.72 %58.1
0.0 Ana Hat @1.89 %52.8 %34.2 @2.12 %47.2
+0.25 @1.60 %62.5 %0.0 @2.67 %37.5
+0.50 @1.45 %68.9 %0.0 @3.22 %31.1
+0.75 @1.31 %76.6 %0.0 @4.27 %23.5
+1.00 @1.16 %86.1 %19.9 @7.18 %13.9
+1.25 @1.14 %87.6 %0.0 @8.07 %12.4
+1.50 @1.13 %88.8 %0.0 @8.96 %11.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @2.02 %49.5 %0.0 @1.98 %50.5
+2.00 @2.52 %39.7 %28.0 @1.66 %60.3
+2.25 @3.01 %33.3 %0.0 @1.50 %66.8
+2.50 @3.50 %28.6 %0.0 @1.40 %71.4
+2.75 @4.53 %22.1 %0.0 @1.28 %77.9
+3.00 @7.03 %14.2 %16.8 @1.17 %85.8
+3.25 @7.73 %12.9 %0.0 @1.15 %87.1
+3.50 @8.44 %11.9 %0.0 @1.13 %88.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 16.5% 12.9% 6.3% 1.9% 0.4% 0.1%
1 Gol 14.0% 14.5% 6.0% 1.8% 0.4% 0.1%
2 Gol 7.2% 6.5% 2.9% 0.9% 0.2% 0.0%
3 Gol 2.3% 2.1% 0.9% 0.3% 0.1% 0.0%
4 Gol 0.6% 0.5% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Correcaminos UAT II — Son 5 Maç
M vs Zitacuaro (D)
1 - 0
M vs Real Apodaca (D)
1 - 0
B vs Calor de San Pedro (D)
0 - 0
M vs Real Apodaca (E)
0 - 1
M vs Real Apodaca (D)
4 - 3
Calor de San Pedro — Son 5 Maç
B vs Zitacuaro (E)
0 - 0
B vs Correcaminos UAT II (E)
0 - 0
M vs Correcaminos UAT II (E)
1 - 3
M vs Correcaminos UAT II (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
30.09.2025 Liga Premier Serie A Calor de San Pedro 0 - 0 Correcaminos UAT II
06.04.2024 Liga Premier Serie A Calor de San Pedro 1 - 3 Correcaminos UAT II
03.11.2023 Liga Premier Serie A Correcaminos UAT II 2 - 1 Calor de San Pedro