Mexico
Liga Premier Serie A •
19.04.2026 — 00:00
Deportiva Venados
Elo: 1457λ (Beklenen Gol): 0.75
2 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Calor de San Pedro
Elo: 1443λ (Beklenen Gol): 1.23
Model Güven Derecesi:
%60
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Deportiva Venados - Calor de San Pedro mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.75, Dep: 1.23 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Calor de San Pedro %46.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %31.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %38.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Deportiva Venados xG
1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Calor de San Pedro xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.75 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%21.6
X (Beraberlik)
%31.7
2 (Deplasman)
%46.7
Çifte Şans 1X: %53.3
Çifte Şans X2: %78.4
Çifte Şans 12: %68.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %85.2
0.5 Alt: %14.8
1.5 Üst: %59.9
1.5 Alt: %40.1
2.5 Üst: %31.9
2.5 Alt: %68.2
3.5 Üst: %14.0
3.5 Alt: %86.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%38.3
KG Yok
%61.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-1
%16.0
0-0
%14.7
1-1
%13.7
0-2
%10.5
1-0
%9.4
1-2
%7.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %17.4
İY X: %50.2
İY 2: %32.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %58.4
İY 0.5 Alt: %41.6
İY 1.5 Üst: %23.0
İY 1.5 Alt: %77.0
İY 2.5 Üst: %6.1
İY 2.5 Alt: %93.9
İY 3.5 Üst: %1.3
İY 3.5 Alt: %98.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.59
+
Dep
4.37
=
Toplam
7.96
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %40.2
8.5 Alt: %59.8
9.5 Üst: %27.8
9.5 Alt: %72.2
10.5 Üst: %18.0
10.5 Alt: %82.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.66 Korner (Ev: 1.65, Dep: 2.01)
İY 4.5 Üst: %30.5
İY 4.5 Alt: %69.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %32.3 |
Eşit: %13.9 |
Dep: %53.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.3
Ev: 8.6 • Dep: 10.7
İsabetli Şut
6.7
Ev: 3.1 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %30.0
21.5 Alt: %70.0
23.5 Şut Üst: %16.9
23.5 Alt: %83.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %36.2
7.5 Alt: %63.8
8.5 İsabetli Üst: %23.7
8.5 Alt: %76.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiDeportiva Venados
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Calor de San Pedro
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Deportiva Venados (+0.50)
@1.87
%53.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Calor de San Pedro (-0.50)
@2.14
%46.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.88
%53.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.14
%46.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @15.01 | %6.7 | %0.0 | @1.07 | %93.3 |
| -1.25 | @13.89 | %7.2 | %0.0 | @1.08 | %92.8 |
| -1.00 | @12.77 | %7.8 | %15.0 | @1.08 | %92.2 |
| -0.75 | @6.54 | %15.3 | %0.0 | @1.18 | %84.7 |
| -0.50 | @4.63 | %21.6 | %0.0 | @1.28 | %78.4 |
| -0.25 | @3.89 | %25.7 | %0.0 | @1.35 | %74.3 |
| 0.0 | @3.16 | %31.7 | %31.7 | @1.46 | %68.3 |
| +0.25 | @2.24 | %44.6 | %0.0 | @1.80 | %55.5 |
| +0.50 Ana Hat | @1.87 | %53.3 | %0.0 | @2.14 | %46.7 |
| +0.75 | @1.64 | %61.1 | %0.0 | @2.57 | %39.0 |
| +1.00 | @1.40 | %71.4 | %25.2 | @3.49 | %28.7 |
| +1.25 | @1.32 | %75.5 | %0.0 | @4.08 | %24.5 |
| +1.50 | @1.27 | %78.6 | %0.0 | @4.67 | %21.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @1.88 | %53.2 | %0.0 | @2.14 | %46.8 |
| +2.00 | @2.27 | %44.1 | %28.1 | @1.79 | %55.9 |
| +2.25 | @2.71 | %36.9 | %0.0 | @1.58 | %63.1 |
| +2.50 | @3.15 | %31.7 | %0.0 | @1.46 | %68.3 |
| +2.75 | @4.00 | %25.0 | %0.0 | @1.33 | %75.0 |
| +3.00 | @5.95 | %16.8 | %17.9 | @1.20 | %83.2 |
| +3.25 | @6.59 | %15.2 | %0.0 | @1.18 | %84.8 |
| +3.50 | @7.24 | %13.8 | %0.0 | @1.16 | %86.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 14.8% | 16.1% | 10.5% | 4.3% | 1.3% | 0.3% |
| 1 Gol | 9.4% | 13.7% | 7.9% | 3.2% | 1.0% | 0.2% |
| 2 Gol | 3.9% | 4.8% | 2.9% | 1.2% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 1.0% | 1.2% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Deportiva Venados — Son 5 Maç
M
vs Racing de Veracruz (E)
0 - 2
M
vs Racing de Veracruz (D)
1 - 0
M
vs Racing de Veracruz (E)
0 - 1
M
vs Racing de Veracruz (D)
2 - 0
M
vs Racing de Veracruz (D)
2 - 0
Calor de San Pedro — Son 5 Maç
G
vs Correcaminos UAT II (D)
0 - 1
B
vs Correcaminos UAT II (E)
0 - 0
M
vs Correcaminos UAT II (E)
1 - 3
M
vs Correcaminos UAT II (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.