İngiltere
Championship •
31.01.2026 — 18:00
H&W Welders
Elo: 1580λ (Beklenen Gol): 2.37
2 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 1
Newington Youth
Elo: 1456λ (Beklenen Gol): 1.13
Model Güven Derecesi:
%90
H&W Welders - Newington Youth mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.37, Dep: 1.13 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre H&W Welders %64.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %67.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %61.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %84.2
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%60.3
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
H&W Welders xG
2.67
Dengeli
Newington Youth xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%64.3
X (Beraberlik)
%19.7
2 (Deplasman)
%16.1
Çifte Şans 1X: %84.0
Çifte Şans X2: %35.7
Çifte Şans 12: %80.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.2
0.5 Alt: %3.8
1.5 Üst: %86.9
1.5 Alt: %13.1
2.5 Üst: %67.7
2.5 Alt: %32.3
3.5 Üst: %46.1
3.5 Alt: %53.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%61.8
KG Yok
%38.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%9.6
1-1
%8.7
2-0
%8.5
3-1
%7.6
3-0
%6.7
1-0
%6.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %47.9
İY X: %35.5
İY 2: %16.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %78.3
İY 0.5 Alt: %21.7
İY 1.5 Üst: %47.1
İY 1.5 Alt: %52.9
İY 2.5 Üst: %20.5
İY 2.5 Alt: %79.5
İY 3.5 Üst: %7.0
İY 3.5 Alt: %93.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.84
+
Dep
4.14
=
Toplam
10.98
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %76.6
8.5 Alt: %23.4
9.5 Üst: %65.8
9.5 Alt: %34.3
10.5 Üst: %53.8
10.5 Alt: %46.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.05 Korner (Ev: 3.15, Dep: 1.9)
İY 4.5 Üst: %56.9
İY 4.5 Alt: %43.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %74.7 |
Eşit: %8.8 |
Dep: %16.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.5
Ev: 18.5 • Dep: 10
İsabetli Şut
10
Ev: 6.6 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %91.0
21.5 Alt: %9.0
23.5 Şut Üst: %82.6
23.5 Alt: %17.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %78.1
7.5 Alt: %21.9
8.5 İsabetli Üst: %66.9
8.5 Alt: %33.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiH&W Welders
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Newington Youth
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
H&W Welders (-1.00)
@1.90
%52.5 İhtimal
İade (Push): %22.3
Newington Youth (+1.00)
@2.11
%47.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.01
%49.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.99
%50.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.45 | %40.8 | %0.0 | @1.69 | %59.2 |
| -1.25 | @2.18 | %45.9 | %0.0 | @1.85 | %54.1 |
| -1.00 Ana Hat | @1.90 | %52.5 | %22.3 | @2.11 | %47.5 |
| -0.75 | @1.71 | %58.5 | %0.0 | @2.41 | %41.5 |
| -0.50 | @1.58 | %63.1 | %0.0 | @2.71 | %36.9 |
| -0.25 | @1.42 | %70.3 | %0.0 | @3.36 | %29.7 |
| 0.0 | @1.26 | %79.3 | %20.4 | @4.82 | %20.7 |
| +0.25 | @1.23 | %81.6 | %0.0 | @5.44 | %18.4 |
| +0.50 | @1.20 | %83.5 | %0.0 | @6.06 | %16.5 |
| +0.75 | @1.14 | %88.0 | %0.0 | @8.34 | %12.0 |
| +1.00 | @1.07 | %93.1 | %10.3 | @14.40 | %6.9 |
| +1.25 | @1.07 | %93.4 | %0.0 | @15.23 | %6.6 |
| +1.50 | @1.07 | %93.8 | %0.0 | @16.05 | %6.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.18 | %85.0 | %0.0 | @6.65 | %15.0 |
| +2.00 | @1.20 | %83.1 | %19.9 | @5.92 | %16.9 |
| +2.25 | @1.35 | %73.9 | %0.0 | @3.84 | %26.1 |
| +2.50 | @1.50 | %66.6 | %0.0 | @2.99 | %33.4 |
| +2.75 | @1.60 | %62.4 | %0.0 | @2.66 | %37.6 |
| +3.00 | @1.76 | %57.0 | %22.4 | @2.32 | %43.0 |
| +3.25 Ana Hat | @2.01 | %49.8 | %0.0 | @1.99 | %50.2 |
| +3.50 | @2.26 | %44.2 | %0.0 | @1.79 | %55.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.8% | 2.9% | 2.0% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 6.8% | 9.0% | 4.7% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.8% | 9.9% | 5.6% | 2.1% | 0.6% | 0.1% |
| 3 Gol | 7.0% | 7.8% | 4.4% | 1.7% | 0.5% | 0.1% |
| 4 Gol | 4.1% | 4.6% | 2.6% | 1.0% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 1.9% | 2.2% | 1.2% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
H&W Welders — Son 5 Maç
M
vs Newington Youth (D)
2 - 1
G
vs Ballinamallard United (E)
3 - 0
G
vs Newington Youth (E)
3 - 2
M
vs Ballinamallard United (D)
1 - 0
M
vs Newington Youth (D)
2 - 0
Newington Youth — Son 5 Maç
G
vs H&W Welders (E)
2 - 1
M
vs H&W Welders (D)
3 - 2
G
vs H&W Welders (E)
2 - 0
M
vs H&W Welders (D)
1 - 0
M
vs H&W Welders (E)
1 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 01.11.2025 | Championship | Newington Youth | 2 - 1 | H&W Welders |
| 23.08.2025 | Championship | H&W Welders | 3 - 2 | Newington Youth |
| 22.03.2025 | Championship | Newington Youth | 2 - 0 | H&W Welders |
| 14.12.2024 | Championship | H&W Welders | 1 - 0 | Newington Youth |
| 12.10.2024 | Championship | Newington Youth | 1 - 4 | H&W Welders |
| 27.01.2024 | Championship | H&W Welders | 3 - 1 | Newington Youth |
| 22.12.2023 | Championship | H&W Welders | 2 - 2 | Newington Youth |
| 12.08.2023 | Championship | Newington Youth | 0 - 2 | H&W Welders |