Ireland
Premier Division •
05.03.2026 — 23:00
Magpies
Elo: 1532λ (Beklenen Gol): 0.95
1 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Lincoln Red Imps FC
Elo: 1605λ (Beklenen Gol): 1.32
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Magpies - Lincoln Red Imps FC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.95, Dep: 1.32 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Lincoln Red Imps FC %44.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %39.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Magpies xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Lincoln Red Imps FC xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.95 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%26.0
X (Beraberlik)
%29.9
2 (Deplasman)
%44.1
Çifte Şans 1X: %55.9
Çifte Şans X2: %74.0
Çifte Şans 12: %70.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.7
0.5 Alt: %11.3
1.5 Üst: %67.3
1.5 Alt: %32.7
2.5 Üst: %39.7
2.5 Alt: %60.3
3.5 Üst: %19.5
3.5 Alt: %80.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%46.0
KG Yok
%54.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.9
0-1
%12.6
0-0
%11.3
0-2
%9.0
1-0
%8.9
1-2
%8.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.0
İY X: %47.1
İY 2: %31.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %63.3
İY 0.5 Alt: %36.7
İY 1.5 Üst: %27.9
İY 1.5 Alt: %72.1
İY 2.5 Üst: %8.4
İY 2.5 Alt: %91.6
İY 3.5 Üst: %2.0
İY 3.5 Alt: %98.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4
+
Dep
4.56
=
Toplam
8.55
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %48.4
8.5 Alt: %51.6
9.5 Üst: %35.4
9.5 Alt: %64.6
10.5 Üst: %24.3
10.5 Alt: %75.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.93 Korner (Ev: 1.84, Dep: 2.1)
İY 4.5 Üst: %35.8
İY 4.5 Alt: %64.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %35.7 |
Eşit: %13.6 |
Dep: %50.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.1
Ev: 9.9 • Dep: 11.2
İsabetli Şut
7.4
Ev: 3.5 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %45.0
21.5 Alt: %55.0
23.5 Şut Üst: %29.1
23.5 Alt: %70.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %45.4
7.5 Alt: %54.6
8.5 İsabetli Üst: %31.8
8.5 Alt: %68.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMagpies
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Lincoln Red Imps FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Magpies (+0.25)
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Lincoln Red Imps FC (-0.25)
@1.93
%51.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.18
%45.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.85
%54.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @10.49 | %9.5 | %0.0 | @1.11 | %90.5 |
| -1.25 | @9.63 | %10.4 | %0.0 | @1.12 | %89.6 |
| -1.00 | @8.76 | %11.4 | %16.5 | @1.13 | %88.6 |
| -0.75 | @5.16 | %19.4 | %0.0 | @1.24 | %80.6 |
| -0.50 | @3.84 | %26.0 | %0.0 | @1.35 | %74.0 |
| -0.25 | @3.26 | %30.6 | %0.0 | @1.44 | %69.4 |
| 0.0 | @2.69 | %37.2 | %30.0 | @1.59 | %62.8 |
| +0.25 Ana Hat | @2.07 | %48.3 | %0.0 | @1.93 | %51.7 |
| +0.50 | @1.78 | %56.0 | %0.0 | @2.27 | %44.0 |
| +0.75 | @1.58 | %63.4 | %0.0 | @2.73 | %36.6 |
| +1.00 | @1.37 | %73.0 | %23.2 | @3.70 | %27.0 |
| +1.25 | @1.31 | %76.5 | %0.0 | @4.26 | %23.5 |
| +1.50 | @1.26 | %79.3 | %0.0 | @4.82 | %20.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.62 | %61.9 | %0.0 | @2.62 | %38.1 |
| +2.00 | @1.83 | %54.6 | %27.7 | @2.20 | %45.4 |
| +2.25 Ana Hat | @2.18 | %45.8 | %0.0 | @1.85 | %54.2 |
| +2.50 | @2.53 | %39.5 | %0.0 | @1.65 | %60.5 |
| +2.75 | @3.06 | %32.7 | %0.0 | @1.49 | %67.3 |
| +3.00 | @4.14 | %24.2 | %20.2 | @1.32 | %75.9 |
| +3.25 | @4.67 | %21.4 | %0.0 | @1.27 | %78.6 |
| +3.50 | @5.19 | %19.3 | %0.0 | @1.24 | %80.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.3% | 12.7% | 9.0% | 4.0% | 1.3% | 0.3% |
| 1 Gol | 8.9% | 14.0% | 8.6% | 3.8% | 1.2% | 0.3% |
| 2 Gol | 4.7% | 6.2% | 4.1% | 1.8% | 0.6% | 0.2% |
| 3 Gol | 1.5% | 2.0% | 1.3% | 0.6% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Magpies — Son 5 Maç
G
vs Europa Point (D)
0 - 3
B
vs Lions Gibraltar (E)
1 - 1
M
vs St Joseph S Fc (D)
4 - 0
M
vs Lions Gibraltar (D)
3 - 2
M
vs St Joseph S Fc (E)
0 - 2
Lincoln Red Imps FC — Son 5 Maç
G
vs St Joseph S Fc (D)
0 - 1
M
vs St Joseph S Fc (E)
1 - 4
B
vs St Joseph S Fc (D)
1 - 1
G
vs St Joseph S Fc (D)
0 - 1
B
vs St Joseph S Fc (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.