Ireland
Premier Division •
06.02.2026 — 22:45
Galway United
Elo: 1481λ (Beklenen Gol): 1.41
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Drogheda United
Elo: 1456λ (Beklenen Gol): 0.96
Model Güven Derecesi:
%75
Galway United - Drogheda United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.41, Dep: 0.96 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Galway United %46.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %75.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Galway United xG
1.64
Dengeli
Drogheda United xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%46.4
X (Beraberlik)
%28.9
2 (Deplasman)
%24.7
Çifte Şans 1X: %75.3
Çifte Şans X2: %53.6
Çifte Şans 12: %71.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.7
0.5 Alt: %10.3
1.5 Üst: %69.5
1.5 Alt: %30.5
2.5 Üst: %42.3
2.5 Alt: %57.7
3.5 Üst: %21.6
3.5 Alt: %78.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%47.7
KG Yok
%52.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.6
1-0
%12.2
0-0
%10.3
2-0
%9.3
2-1
%8.9
0-1
%8.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.7
İY X: %46.0
İY 2: %20.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.9
İY 0.5 Alt: %35.1
İY 1.5 Üst: %29.6
İY 1.5 Alt: %70.4
İY 2.5 Üst: %9.3
İY 2.5 Alt: %90.7
İY 3.5 Üst: %2.3
İY 3.5 Alt: %97.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.92
+
Dep
3.79
=
Toplam
8.71
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %50.5
8.5 Alt: %49.5
9.5 Üst: %37.4
9.5 Alt: %62.6
10.5 Üst: %26.0
10.5 Alt: %74.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4 Korner (Ev: 2.26, Dep: 1.74)
İY 4.5 Üst: %37.2
İY 4.5 Alt: %62.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %58.4 |
Eşit: %12.8 |
Dep: %28.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.7
Ev: 12.7 • Dep: 9
İsabetli Şut
7.6
Ev: 4.5 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %50.2
21.5 Alt: %49.8
23.5 Şut Üst: %33.8
23.5 Alt: %66.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %49.0
7.5 Alt: %51.1
8.5 İsabetli Üst: %35.1
8.5 Alt: %64.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiGalway United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Drogheda United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Galway United (-0.50)
@2.16
%46.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Drogheda United (+0.50)
@1.86
%53.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.05
%48.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.95
%51.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.39 | %22.8 | %0.0 | @1.30 | %77.2 |
| -1.25 | @3.87 | %25.8 | %0.0 | @1.35 | %74.2 |
| -1.00 | @3.36 | %29.8 | %23.5 | @1.42 | %70.2 |
| -0.75 | @2.56 | %39.1 | %0.0 | @1.64 | %60.9 |
| -0.50 Ana Hat | @2.16 | %46.3 | %0.0 | @1.86 | %53.7 |
| -0.25 | @1.85 | %54.1 | %0.0 | @2.18 | %45.9 |
| 0.0 | @1.53 | %65.2 | %29.0 | @2.87 | %34.8 |
| +0.25 | @1.41 | %71.1 | %0.0 | @3.46 | %28.9 |
| +0.50 | @1.33 | %75.3 | %0.0 | @4.04 | %24.7 |
| +0.75 | @1.22 | %81.7 | %0.0 | @5.46 | %18.3 |
| +1.00 | @1.12 | %89.3 | %15.7 | @9.32 | %10.7 |
| +1.25 | @1.11 | %90.2 | %0.0 | @10.19 | %9.8 |
| +1.50 | @1.10 | %91.0 | %0.0 | @11.05 | %9.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.55 | %64.5 | %0.0 | @2.82 | %35.5 |
| +2.00 | @1.73 | %57.9 | %27.3 | @2.37 | %42.1 |
| +2.25 Ana Hat | @2.05 | %48.7 | %0.0 | @1.95 | %51.3 |
| +2.50 | @2.38 | %42.1 | %0.0 | @1.73 | %57.9 |
| +2.75 | @2.83 | %35.3 | %0.0 | @1.55 | %64.7 |
| +3.00 | @3.73 | %26.8 | %20.8 | @1.37 | %73.2 |
| +3.25 | @4.22 | %23.7 | %0.0 | @1.31 | %76.3 |
| +3.50 | @4.71 | %21.2 | %0.0 | @1.27 | %78.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.3% | 8.0% | 4.3% | 1.4% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 12.3% | 13.7% | 6.1% | 2.0% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.3% | 9.0% | 4.3% | 1.4% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 4.4% | 4.2% | 2.0% | 0.6% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.5% | 1.5% | 0.7% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Galway United — Son 5 Maç
B
vs Drogheda United (E)
1 - 1
M
vs Drogheda United (D)
1 - 0
G
vs Drogheda United (E)
2 - 1
B
vs Drogheda United (D)
1 - 1
B
vs Drogheda United (D)
0 - 0
Drogheda United — Son 5 Maç
B
vs Galway United (D)
1 - 1
B
vs Derry City (E)
1 - 1
B
vs Shamrock Rovers (E)
1 - 1
M
vs Shamrock Rovers (D)
2 - 1
B
vs Derry City (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 24.10.2025 | Premier Division | Galway United | 1 - 1 | Drogheda United |
| 04.07.2025 | Premier Division | Drogheda United | 1 - 0 | Galway United |
| 25.04.2025 | Premier Division | Galway United | 2 - 1 | Drogheda United |
| 28.02.2025 | Premier Division | Drogheda United | 1 - 1 | Galway United |
| 23.09.2024 | Premier Division | Drogheda United | 0 - 0 | Galway United |