Maç Listesine Dön
Ireland Premier Division • 06.04.2026 — 19:00

Drogheda United

Elo: 1456
λ (Beklenen Gol): 0.93
2 - 3
Tamamlandı
İY: 2 - 1

Galway United

Elo: 1481
λ (Beklenen Gol): 0.75
Model Güven Derecesi:
%77
Drogheda United - Galway United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.93, Dep: 0.75 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Drogheda United %37.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %23.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %33.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %36.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Drogheda United xG 1.24
Dengeli
Galway United xG 1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %37.2
X (Beraberlik) %36.0
2 (Deplasman) %26.9

Çifte Şans 1X: %73.1
Çifte Şans X2: %62.8
Çifte Şans 12: %64.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %80.5 0.5 Alt: %19.5
1.5 Üst: %51.2 1.5 Alt: %48.8
2.5 Üst: %23.9 2.5 Alt: %76.1
3.5 Üst: %9.1 3.5 Alt: %90.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %33.0
KG Yok %67.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%19.5
1-0
%16.4
1-1
%14.0
0-1
%12.9
2-0
%8.1
2-1
%6.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.6 İY X: %54.7 İY 2: %19.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %52.7 İY 0.5 Alt: %47.4
İY 1.5 Üst: %18.1 İY 1.5 Alt: %81.9
İY 2.5 Üst: %4.2 İY 2.5 Alt: %95.9
İY 3.5 Üst: %0.8 İY 3.5 Alt: %99.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.96
+
Dep 3.33
=
Toplam 7.29
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %31.0 8.5 Alt: %69.0
9.5 Üst: %20.1 9.5 Alt: %79.9
10.5 Üst: %12.1 10.5 Alt: %87.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.36 Korner (Ev: 1.82, Dep: 1.53)
İY 4.5 Üst: %24.8 İY 4.5 Alt: %75.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %51.7 | Eşit: %14.7 | Dep: %33.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 17.5
Ev: 9.7 • Dep: 7.7
İsabetli Şut 6.1
Ev: 3.5 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %16.8 21.5 Alt: %83.2
23.5 Şut Üst: %8.1 23.5 Alt: %92.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %27.3 7.5 Alt: %72.7
8.5 İsabetli Üst: %16.6 8.5 Alt: %83.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Drogheda United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Galway United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Drogheda United (-0.25)
@2.21
%45.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Galway United (+0.25)
@1.83
%54.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.05
%48.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @7.18 %13.9 %0.0 @1.16 %86.1
-1.25 @6.35 %15.8 %0.0 @1.19 %84.2
-1.00 @5.51 %18.1 %23.2 @1.22 %81.9
-0.75 @3.46 %28.9 %0.0 @1.41 %71.1
-0.50 @2.69 %37.1 %0.0 @1.59 %62.9
-0.25 Ana Hat @2.21 %45.3 %0.0 @1.83 %54.7
0.0 @1.72 %58.0 %36.0 @2.38 %42.0
+0.25 @1.49 %67.2 %0.0 @3.05 %32.8
+0.50 @1.37 %73.1 %0.0 @3.72 %26.9
+0.75 @1.24 %80.5 %0.0 @5.14 %19.5
+1.00 @1.12 %89.7 %18.5 @9.66 %10.4
+1.25 @1.10 %90.7 %0.0 @10.75 %9.3
+1.50 @1.09 %91.6 %0.0 @11.85 %8.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @2.30 %43.4 %0.0 @1.77 %56.6
+2.00 @3.05 %32.8 %27.3 @1.49 %67.2
+2.25 @3.62 %27.6 %0.0 @1.38 %72.4
+2.50 @4.19 %23.8 %0.0 @1.31 %76.2
+2.75 @5.63 %17.8 %0.0 @1.22 %82.2
+3.00 @9.42 %10.6 %14.8 @1.12 %89.4
+3.25 @10.24 %9.8 %0.0 @1.11 %90.2
+3.50 @11.05 %9.1 %0.0 @1.10 %91.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 19.5% 13.0% 5.2% 1.3% 0.2% 0.0%
1 Gol 16.4% 14.0% 4.9% 1.2% 0.2% 0.0%
2 Gol 8.1% 6.1% 2.3% 0.6% 0.1% 0.0%
3 Gol 2.5% 1.9% 0.7% 0.2% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.6% 0.4% 0.2% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Drogheda United — Son 5 Maç
B vs Derry City (D)
2 - 2
B vs Shamrock Rovers (E)
0 - 0
G vs Galway United (D)
0 - 1
B vs Galway United (D)
1 - 1
B vs Derry City (E)
1 - 1
Galway United — Son 5 Maç
M vs Drogheda United (E)
0 - 1
B vs Drogheda United (E)
1 - 1
M vs Drogheda United (D)
1 - 0
G vs Drogheda United (E)
2 - 1
B vs Drogheda United (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
6 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
06.02.2026 Premier Division Galway United 0 - 1 Drogheda United
24.10.2025 Premier Division Galway United 1 - 1 Drogheda United
04.07.2025 Premier Division Drogheda United 1 - 0 Galway United
25.04.2025 Premier Division Galway United 2 - 1 Drogheda United
28.02.2025 Premier Division Drogheda United 1 - 1 Galway United
23.09.2024 Premier Division Drogheda United 0 - 0 Galway United