Maç Listesine Dön
Fransa Ligue 1 • 20.04.2026 — 20:00

HLM

Elo: 1531
λ (Beklenen Gol): 0.68
1 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Stade de Mbour

Elo: 1489
λ (Beklenen Gol): 0.47
Model Güven Derecesi:
%54
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç).
HLM - Stade de Mbour mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.68, Dep: 0.47 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre HLM %34.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %10.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %19.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %44.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %54.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
HLM xG 1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Stade de Mbour xG 0.80
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.68 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %34.6
X (Beraberlik) %44.3
2 (Deplasman) %21.1

Çifte Şans 1X: %78.9
Çifte Şans X2: %65.4
Çifte Şans 12: %55.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %67.4 0.5 Alt: %32.6
1.5 Üst: %32.5 1.5 Alt: %67.5
2.5 Üst: %10.9 2.5 Alt: %89.1
3.5 Üst: %2.9 3.5 Alt: %97.1

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %19.1
KG Yok %80.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%32.6
1-0
%20.8
0-1
%14.1
1-1
%10.8
2-0
%7.3
0-2
%3.5

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.7 İY X: %64.2 İY 2: %14.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %40.0 İY 0.5 Alt: %60.1
İY 1.5 Üst: %9.8 İY 1.5 Alt: %90.2
İY 2.5 Üst: %1.6 İY 2.5 Alt: %98.5
İY 3.5 Üst: %0.2 İY 3.5 Alt: %99.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.44
+
Dep 2.72
=
Toplam 6.17
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %17.1 8.5 Alt: %83.0
9.5 Üst: %9.6 9.5 Alt: %90.4
10.5 Üst: %5.0 10.5 Alt: %95.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 2.84 Korner (Ev: 1.58, Dep: 1.25)
İY 4.5 Üst: %15.8 İY 4.5 Alt: %84.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %53.3 | Eşit: %15.8 | Dep: %30.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 14.2
Ev: 8.2 • Dep: 6
İsabetli Şut 5
Ev: 2.9 • Dep: 2.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %3.3 21.5 Alt: %96.7
23.5 Şut Üst: %1.1 23.5 Alt: %98.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %13.0 7.5 Alt: %87.0
8.5 İsabetli Üst: %6.6 8.5 Alt: %93.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
HLM
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Stade de Mbour
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
HLM (-0.25)
@2.25
%44.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Stade de Mbour (+0.25)
@1.80
%55.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@3.08
%32.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.48
%67.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @9.79 %10.2 %0.0 @1.11 %89.8
-1.25 @8.59 %11.6 %0.0 @1.13 %88.4
-1.00 @7.40 %13.5 %24.4 @1.16 %86.5
-0.75 @3.92 %25.5 %0.0 @1.34 %74.5
-0.50 @2.89 %34.6 %0.0 @1.53 %65.4
-0.25 Ana Hat @2.25 %44.5 %0.0 @1.80 %55.5
0.0 @1.61 %62.1 %44.3 @2.64 %37.9
+0.25 @1.37 %72.9 %0.0 @3.69 %27.1
+0.50 @1.27 %78.9 %0.0 @4.74 %21.1
+0.75 @1.16 %86.0 %0.0 @7.16 %14.0
+1.00 @1.06 %94.6 %16.6 @18.48 %5.4
+1.25 @1.05 %95.1 %0.0 @20.32 %4.9
+1.50 @1.05 %95.5 %0.0 @22.16 %4.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @4.12 %24.3 %0.0 @1.32 %75.7
+2.00 @7.22 %13.8 %21.6 @1.16 %86.2
+2.25 @8.22 %12.2 %0.0 @1.14 %87.8
+2.50 @9.21 %10.9 %0.0 @1.12 %89.2
+2.75 @13.96 %7.2 %0.0 @1.08 %92.8
+3.00 @31.71 %3.2 %8.0 @1.03 %96.9
+3.25 @33.08 %3.0 %0.0 @1.03 %97.0
+3.50 @34.44 %2.9 %0.0 @1.03 %97.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 32.6% 14.1% 3.5% 0.5% 0.1% 0.0%
1 Gol 20.8% 10.8% 2.4% 0.4% 0.0% 0.0%
2 Gol 7.3% 3.4% 0.8% 0.1% 0.0% 0.0%
3 Gol 1.6% 0.8% 0.2% 0.0% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.3% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
HLM — Son 5 Maç
G vs Guédiawaye (D)
0 - 1
B vs Stade de Mbour (D)
0 - 0
B vs Guédiawaye (E)
0 - 0
G vs Guédiawaye (D)
0 - 1
Stade de Mbour — Son 5 Maç
B vs AS Camberene (E)
0 - 0
B vs HLM (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
21.12.2025 Ligue 1 Stade de Mbour 0 - 0 HLM