Maç Listesine Dön
Fransa Ligue 1 • 10.05.2026 — 20:00

Stade de Mbour

Elo: 1489
λ (Beklenen Gol): 0.63
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Wally Daan

Elo: 1511
λ (Beklenen Gol): 0.57
Model Güven Derecesi:
%58
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Stade de Mbour - Wally Daan mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.63, Dep: 0.57 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Stade de Mbour %30.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %12.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %21.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %43.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %60.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Stade de Mbour xG 1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Wally Daan xG 0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.63 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %30.0
X (Beraberlik) %43.5
2 (Deplasman) %26.5

Çifte Şans 1X: %73.5
Çifte Şans X2: %70.0
Çifte Şans 12: %56.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %69.1 0.5 Alt: %30.9
1.5 Üst: %34.6 1.5 Alt: %65.4
2.5 Üst: %12.1 2.5 Alt: %87.9
3.5 Üst: %3.4 3.5 Alt: %96.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %21.2
KG Yok %78.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%30.9
1-0
%18.1
0-1
%16.4
1-1
%11.6
2-0
%5.9
0-2
%4.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %19.4 İY X: %63.2 İY 2: %17.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %41.5 İY 0.5 Alt: %58.5
İY 1.5 Üst: %10.6 İY 1.5 Alt: %89.4
İY 2.5 Üst: %1.8 İY 2.5 Alt: %98.2
İY 3.5 Üst: %0.2 İY 3.5 Alt: %99.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.35
+
Dep 2.95
=
Toplam 6.3
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %18.5 8.5 Alt: %81.5
9.5 Üst: %10.6 9.5 Alt: %89.4
10.5 Üst: %5.6 10.5 Alt: %94.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 2.9 Korner (Ev: 1.54, Dep: 1.36)
İY 4.5 Üst: %16.8 İY 4.5 Alt: %83.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %48.1 | Eşit: %16.1 | Dep: %35.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 14.5
Ev: 7.9 • Dep: 6.7
İsabetli Şut 5.1
Ev: 2.8 • Dep: 2.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %4.1 21.5 Alt: %95.9
23.5 Şut Üst: %1.4 23.5 Alt: %98.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %14.3 7.5 Alt: %85.7
8.5 İsabetli Üst: %7.4 8.5 Alt: %92.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Stade de Mbour
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Wally Daan
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Stade de Mbour (0.0)
@1.88
%53.2 İhtimal
İade (Push): %43.5
Wally Daan (+0.00)
@2.13
%46.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.89
%34.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.53
%65.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @12.06 %8.3 %0.0 @1.09 %91.7
-1.25 @10.75 %9.3 %0.0 @1.10 %90.7
-1.00 @9.44 %10.6 %21.7 @1.12 %89.4
-0.75 @4.66 %21.5 %0.0 @1.27 %78.5
-0.50 @3.33 %30.0 %0.0 @1.43 %70.0
-0.25 @2.61 %38.4 %0.0 @1.62 %61.6
0.0 Ana Hat @1.88 %53.2 %43.5 @2.13 %46.9
+0.25 @1.51 %66.2 %0.0 @2.96 %33.8
+0.50 @1.36 %73.5 %0.0 @3.78 %26.5
+0.75 @1.23 %81.6 %0.0 @5.43 %18.4
+1.00 @1.09 %91.6 %19.7 @11.90 %8.4
+1.25 @1.08 %92.5 %0.0 @13.36 %7.5
+1.50 @1.07 %93.3 %0.0 @14.82 %6.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @3.80 %26.3 %0.0 @1.36 %73.7
+2.00 @6.41 %15.6 %22.5 @1.18 %84.4
+2.25 @7.34 %13.6 %0.0 @1.16 %86.4
+2.50 @8.27 %12.1 %0.0 @1.14 %87.9
+2.75 @12.36 %8.1 %0.0 @1.09 %91.9
+3.00 @26.96 %3.7 %8.7 @1.04 %96.3
+3.25 @28.24 %3.5 %0.0 @1.04 %96.5
+3.50 @29.53 %3.4 %0.0 @1.04 %96.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 30.9% 16.4% 4.9% 0.9% 0.1% 0.0%
1 Gol 18.1% 11.6% 3.1% 0.6% 0.1% 0.0%
2 Gol 5.9% 3.4% 1.0% 0.2% 0.0% 0.0%
3 Gol 1.2% 0.7% 0.2% 0.0% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Stade de Mbour — Son 5 Maç
G vs AJEL (D)
0 - 1
B vs Ouakam (E)
0 - 0
B vs HLM (D)
1 - 1
B vs AS Camberene (E)
0 - 0
B vs HLM (E)
0 - 0
Wally Daan — Son 5 Maç
G vs DSC (D)
1 - 2
B vs AJEL (E)
0 - 0
M vs Ouakam (D)
1 - 0
G vs AS Camberene (D)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.