Fransa
Ligue 1 •
13.05.2026 — 20:00
DSC
Elo: 1479λ (Beklenen Gol): 0.63
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 2
Stade de Mbour
Elo: 1489λ (Beklenen Gol): 0.88
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
DSC - Stade de Mbour mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.63, Dep: 0.88 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Stade de Mbour %38.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %19.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %28.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %38.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %48.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
DSC xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Stade de Mbour xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.63 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%23.7
X (Beraberlik)
%38.0
2 (Deplasman)
%38.3
Çifte Şans 1X: %61.7
Çifte Şans X2: %76.3
Çifte Şans 12: %62.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %76.9
0.5 Alt: %23.1
1.5 Üst: %45.4
1.5 Alt: %54.6
2.5 Üst: %19.3
2.5 Alt: %80.7
3.5 Üst: %6.7
3.5 Alt: %93.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%28.2
KG Yok
%71.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%23.1
0-1
%18.5
1-1
%13.2
1-0
%13.0
0-2
%8.5
1-2
%5.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %17.1
İY X: %57.5
İY 2: %25.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %48.8
İY 0.5 Alt: %51.2
İY 1.5 Üst: %15.2
İY 1.5 Alt: %84.8
İY 2.5 Üst: %3.2
İY 2.5 Alt: %96.9
İY 3.5 Üst: %0.5
İY 3.5 Alt: %99.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.35
+
Dep
3.61
=
Toplam
6.95
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %26.5
8.5 Alt: %73.5
9.5 Üst: %16.5
9.5 Alt: %83.5
10.5 Üst: %9.5
10.5 Alt: %90.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.2 Korner (Ev: 1.54, Dep: 1.66)
İY 4.5 Üst: %21.9
İY 4.5 Alt: %78.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %38.4 |
Eşit: %15.4 |
Dep: %46.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
16.4
Ev: 7.9 • Dep: 8.5
İsabetli Şut
5.7
Ev: 2.8 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %10.8
21.5 Alt: %89.2
23.5 Şut Üst: %4.6
23.5 Alt: %95.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %21.9
7.5 Alt: %78.1
8.5 İsabetli Üst: %12.6
8.5 Alt: %87.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiDSC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Stade de Mbour
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
DSC (+0.25)
@1.89
%52.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Stade de Mbour (-0.25)
@2.12
%47.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.21
%45.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.83
%54.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @15.43 | %6.5 | %0.0 | @1.07 | %93.5 |
| -1.25 | @14.10 | %7.1 | %0.0 | @1.08 | %92.9 |
| -1.00 | @12.77 | %7.8 | %17.2 | @1.08 | %92.2 |
| -0.75 | @6.05 | %16.5 | %0.0 | @1.20 | %83.5 |
| -0.50 | @4.21 | %23.7 | %0.0 | @1.31 | %76.3 |
| -0.25 | @3.41 | %29.3 | %0.0 | @1.41 | %70.7 |
| 0.0 | @2.61 | %38.3 | %38.0 | @1.62 | %61.7 |
| +0.25 Ana Hat | @1.89 | %52.8 | %0.0 | @2.12 | %47.2 |
| +0.50 | @1.62 | %61.8 | %0.0 | @2.62 | %38.2 |
| +0.75 | @1.42 | %70.4 | %0.0 | @3.37 | %29.6 |
| +1.00 | @1.22 | %81.7 | %24.4 | @5.48 | %18.3 |
| +1.25 | @1.19 | %84.3 | %0.0 | @6.36 | %15.7 |
| +1.50 | @1.16 | %86.2 | %0.0 | @7.25 | %13.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.69 | %37.2 | %0.0 | @1.59 | %62.9 |
| +2.00 | @3.84 | %26.1 | %26.1 | @1.35 | %73.9 |
| +2.25 | @4.51 | %22.2 | %0.0 | @1.28 | %77.9 |
| +2.50 | @5.19 | %19.3 | %0.0 | @1.24 | %80.7 |
| +2.75 | @7.24 | %13.8 | %0.0 | @1.16 | %86.2 |
| +3.00 | @13.20 | %7.6 | %12.6 | @1.08 | %92.4 |
| +3.25 | @14.15 | %7.1 | %0.0 | @1.08 | %92.9 |
| +3.50 | @15.11 | %6.6 | %0.0 | @1.07 | %93.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 23.1% | 18.5% | 8.5% | 2.5% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 13.0% | 13.2% | 5.4% | 1.6% | 0.3% | 0.1% |
| 2 Gol | 4.4% | 3.8% | 1.7% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 0.9% | 0.8% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
DSC — Son 5 Maç
B
vs Pikine (D)
0 - 0
M
vs Wally Daan (E)
1 - 2
B
vs Sonacos (D)
1 - 1
B
vs Casa Sport (E)
1 - 1
B
vs Jaraaf (E)
0 - 0
Stade de Mbour — Son 5 Maç
B
vs Wally Daan (E)
1 - 1
G
vs AJEL (D)
0 - 1
B
vs Ouakam (E)
0 - 0
B
vs HLM (D)
1 - 1
B
vs AS Camberene (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.