Fransa
Ligue 1 •
25.04.2026 — 20:00
Teungueth
Elo: 1524λ (Beklenen Gol): 0.68
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
HLM
Elo: 1531λ (Beklenen Gol): 0.63
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Teungueth - HLM mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.68, Dep: 0.62 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Teungueth %30.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %14.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %23.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %41.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %59
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Teungueth xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
HLM xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.68 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%31.0
X (Beraberlik)
%41.6
2 (Deplasman)
%27.4
Çifte Şans 1X: %72.6
Çifte Şans X2: %69.1
Çifte Şans 12: %58.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %72.1
0.5 Alt: %27.9
1.5 Üst: %38.4
1.5 Alt: %61.6
2.5 Üst: %14.4
2.5 Alt: %85.6
3.5 Üst: %4.4
3.5 Alt: %95.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%23.8
KG Yok
%76.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%27.9
1-0
%17.6
0-1
%16.1
1-1
%12.4
2-0
%6.3
0-2
%5.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.4
İY X: %61.2
İY 2: %18.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %44.1
İY 0.5 Alt: %55.9
İY 1.5 Üst: %12.2
İY 1.5 Alt: %87.8
İY 2.5 Üst: %2.2
İY 2.5 Alt: %97.8
İY 3.5 Üst: %0.3
İY 3.5 Alt: %99.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.45
+
Dep
3.06
=
Toplam
6.52
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %21.0
8.5 Alt: %79.0
9.5 Üst: %12.4
9.5 Alt: %87.6
10.5 Üst: %6.8
10.5 Alt: %93.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3 Korner (Ev: 1.59, Dep: 1.41)
İY 4.5 Üst: %18.4
İY 4.5 Alt: %81.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %48.1 |
Eşit: %15.8 |
Dep: %36.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
15.2
Ev: 8.2 • Dep: 7
İsabetli Şut
5.3
Ev: 2.9 • Dep: 2.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %5.9
21.5 Alt: %94.1
23.5 Şut Üst: %2.2
23.5 Alt: %97.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %16.8
7.5 Alt: %83.2
8.5 İsabetli Üst: %9.0
8.5 Alt: %91.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiTeungueth
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
HLM
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Teungueth (0.0)
@1.89
%53.0 İhtimal
İade (Push): %41.6
HLM (+0.00)
@2.13
%47.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.60
%38.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.62
%61.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @10.96 | %9.1 | %0.0 | @1.10 | %90.9 |
| -1.25 | @9.76 | %10.2 | %0.0 | @1.11 | %89.8 |
| -1.00 | @8.57 | %11.7 | %21.8 | @1.13 | %88.3 |
| -0.75 | @4.45 | %22.5 | %0.0 | @1.29 | %77.5 |
| -0.50 | @3.23 | %30.9 | %0.0 | @1.45 | %69.1 |
| -0.25 | @2.56 | %39.1 | %0.0 | @1.64 | %60.9 |
| 0.0 Ana Hat | @1.89 | %53.0 | %41.6 | @2.13 | %47.0 |
| +0.25 | @1.53 | %65.4 | %0.0 | @2.89 | %34.6 |
| +0.50 | @1.38 | %72.6 | %0.0 | @3.65 | %27.4 |
| +0.75 | @1.24 | %80.6 | %0.0 | @5.15 | %19.4 |
| +1.00 | @1.10 | %90.6 | %19.9 | @10.66 | %9.4 |
| +1.25 | @1.09 | %91.7 | %0.0 | @11.99 | %8.3 |
| +1.50 | @1.08 | %92.5 | %0.0 | @13.31 | %7.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @3.33 | %30.0 | %0.0 | @1.43 | %70.0 |
| +2.00 | @5.26 | %19.0 | %24.0 | @1.23 | %81.0 |
| +2.25 | @6.10 | %16.4 | %0.0 | @1.20 | %83.6 |
| +2.50 | @6.93 | %14.4 | %0.0 | @1.17 | %85.6 |
| +2.75 | @10.10 | %9.9 | %0.0 | @1.11 | %90.1 |
| +3.00 | @20.59 | %4.9 | %10.1 | @1.05 | %95.1 |
| +3.25 | @21.74 | %4.6 | %0.0 | @1.05 | %95.4 |
| +3.50 | @22.90 | %4.4 | %0.0 | @1.05 | %95.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 27.9% | 16.1% | 5.3% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 17.6% | 12.4% | 3.6% | 0.8% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 6.3% | 3.9% | 1.2% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 1.4% | 0.9% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Teungueth — Son 5 Maç
G
vs AS Camberene (D)
0 - 1
G
vs Pikine (D)
0 - 2
B
vs Pikine (E)
0 - 0
M
vs Pikine (E)
0 - 1
M
vs Pikine (D)
1 - 0
HLM — Son 5 Maç
B
vs Stade de Mbour (E)
1 - 1
G
vs Guédiawaye (D)
0 - 1
B
vs Stade de Mbour (D)
0 - 0
B
vs Guédiawaye (E)
0 - 0
G
vs Guédiawaye (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.