Fransa
Ligue 1 •
17.05.2026 — 20:00
HLM
Elo: 1514λ (Beklenen Gol): 0.93
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Génération Foot
Elo: 1565λ (Beklenen Gol): 0.92
Model Güven Derecesi:
%60
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
HLM - Génération Foot mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.93, Dep: 0.92 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre HLM %33.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %28.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %37.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %34.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %71.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
HLM xG
1.24
Dengeli
Génération Foot xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%33.0
X (Beraberlik)
%34.4
2 (Deplasman)
%32.6
Çifte Şans 1X: %67.4
Çifte Şans X2: %67.0
Çifte Şans 12: %65.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %83.2
0.5 Alt: %16.8
1.5 Üst: %56.1
1.5 Alt: %43.9
2.5 Üst: %28.2
2.5 Alt: %71.9
3.5 Üst: %11.6
3.5 Alt: %88.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%37.3
KG Yok
%62.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%16.8
1-1
%14.5
1-0
%13.6
0-1
%13.5
2-0
%6.8
0-2
%6.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.8
İY X: %52.6
İY 2: %23.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %55.9
İY 0.5 Alt: %44.1
İY 1.5 Üst: %20.8
İY 1.5 Alt: %79.2
İY 2.5 Üst: %5.2
İY 2.5 Alt: %94.8
İY 3.5 Üst: %1.0
İY 3.5 Alt: %99.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.94
+
Dep
3.7
=
Toplam
7.64
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %35.8
8.5 Alt: %64.2
9.5 Üst: %24.0
9.5 Alt: %76.0
10.5 Üst: %15.0
10.5 Alt: %85.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.52 Korner (Ev: 1.81, Dep: 1.7)
İY 4.5 Üst: %27.7
İY 4.5 Alt: %72.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %46.2 |
Eşit: %14.6 |
Dep: %39.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18.5
Ev: 9.7 • Dep: 8.8
İsabetli Şut
6.5
Ev: 3.4 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %23.5
21.5 Alt: %76.5
23.5 Şut Üst: %12.4
23.5 Alt: %87.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %32.1
7.5 Alt: %67.9
8.5 İsabetli Üst: %20.4
8.5 Alt: %79.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiHLM
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Génération Foot
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
HLM (0.0)
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %34.4
Génération Foot (+0.00)
@2.01
%49.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.04
%48.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.96
%51.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.23 | %12.1 | %0.0 | @1.14 | %87.9 |
| -1.25 | @7.38 | %13.6 | %0.0 | @1.16 | %86.5 |
| -1.00 | @6.52 | %15.3 | %20.8 | @1.18 | %84.7 |
| -0.75 | @3.97 | %25.2 | %0.0 | @1.34 | %74.8 |
| -0.50 | @3.04 | %33.0 | %0.0 | @1.49 | %67.1 |
| -0.25 | @2.51 | %39.8 | %0.0 | @1.66 | %60.2 |
| 0.0 Ana Hat | @1.99 | %50.3 | %34.4 | @2.01 | %49.8 |
| +0.25 | @1.65 | %60.6 | %0.0 | @2.54 | %39.4 |
| +0.50 | @1.48 | %67.4 | %0.0 | @3.07 | %32.6 |
| +0.75 | @1.33 | %75.1 | %0.0 | @4.02 | %24.9 |
| +1.00 | @1.18 | %84.9 | %20.7 | @6.63 | %15.1 |
| +1.25 | @1.15 | %86.7 | %0.0 | @7.50 | %13.3 |
| +1.50 | @1.14 | %88.0 | %0.0 | @8.36 | %12.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @2.04 | %48.9 | %0.0 | @1.96 | %51.1 |
| +2.00 | @2.56 | %39.0 | %27.9 | @1.64 | %61.0 |
| +2.25 | @3.06 | %32.7 | %0.0 | @1.49 | %67.3 |
| +2.50 | @3.56 | %28.1 | %0.0 | @1.39 | %71.9 |
| +2.75 | @4.62 | %21.6 | %0.0 | @1.28 | %78.4 |
| +3.00 | @7.22 | %13.9 | %16.6 | @1.16 | %86.2 |
| +3.25 | @7.94 | %12.6 | %0.0 | @1.14 | %87.4 |
| +3.50 | @8.66 | %11.6 | %0.0 | @1.13 | %88.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 16.8% | 13.5% | 6.7% | 2.1% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 13.6% | 14.5% | 6.2% | 1.9% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 6.8% | 6.2% | 2.9% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.1% | 1.9% | 0.9% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
HLM — Son 5 Maç
B
vs La Linguère (E)
0 - 0
B
vs Gorée (D)
1 - 1
G
vs Guédiawaye (E)
2 - 1
M
vs Teungueth (D)
1 - 0
B
vs Stade de Mbour (E)
1 - 1
Génération Foot — Son 5 Maç
G
vs AS Camberene (E)
3 - 0
G
vs Casa Sport (D)
1 - 2
M
vs Pikine (D)
1 - 0
G
vs Diambars (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.