Maç Listesine Dön
World Friendlies Clubs • 24.01.2026 — 13:00

Vlašim

Elo: 1502
λ (Beklenen Gol): 4.87
4 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Usti Nad Labem

Elo: 1417
λ (Beklenen Gol): 2.16
Model Güven Derecesi:
%90
Vlašim - Usti Nad Labem mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 4.87, Dep: 2.16 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Vlašim %78.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %96.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %87.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %10.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %87.5
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %64.6
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Vlašim xG 3.74
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
Usti Nad Labem xG 2.31
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım ürettiği xG beklentisinden (3.74 xG) çok daha fazla gol attı (4.87 gol). Bitiricilikte geçici bir şans/seri dönemi yaşıyor; ortalamaya geri dönüş (negatif regresyon) riski yüksek.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %78.7
X (Beraberlik) %10.1
2 (Deplasman) %11.3

Çifte Şans 1X: %88.7
Çifte Şans X2: %21.3
Çifte Şans 12: %90.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.8 0.5 Alt: %0.3
1.5 Üst: %99.3 1.5 Alt: %0.7
2.5 Üst: %96.9 2.5 Alt: %3.1
3.5 Üst: %91.5 3.5 Alt: %8.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %87.8
KG Yok %12.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
4-2
%5.2
5-2
%5.0
4-1
%4.8
5-1
%4.6
3-2
%4.2
6-2
%4.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %61.9 İY X: %22.3 İY 2: %15.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %94.7 İY 0.5 Alt: %5.3
İY 1.5 Üst: %81.7 İY 1.5 Alt: %18.3
İY 2.5 Üst: %58.1 İY 2.5 Alt: %41.9
İY 3.5 Üst: %34.0 İY 3.5 Alt: %66.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 10.5
+
Dep 6.37
=
Toplam 16.87
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %98.6 8.5 Alt: %1.4
9.5 Üst: %97.2 9.5 Alt: %2.8
10.5 Üst: %94.8 10.5 Alt: %5.2

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 7.76 Korner (Ev: 4.83, Dep: 2.93)
İY 4.5 Üst: %88.6 İY 4.5 Alt: %11.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %80.6 | Eşit: %6.2 | Dep: %13.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 40.4
Ev: 24 • Dep: 16.4
İsabetli Şut 15.6
Ev: 10 • Dep: 5.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.9 21.5 Alt: %0.1
23.5 Şut Üst: %99.8 23.5 Alt: %0.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %98.7 7.5 Alt: %1.3
8.5 İsabetli Üst: %97.3 8.5 Alt: %2.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Vlašim
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Usti Nad Labem
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Vlašim (-1.50)
@1.93
%51.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Usti Nad Labem (+1.50)
@2.07
%48.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.18
%85.0 İhtimal
İade (Push): %14.4
+4.00 Gol Alt
@6.65
%15.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 Ana Hat @1.93 %51.7 %0.0 @2.07 %48.3
-1.25 @1.75 %57.2 %0.0 @2.34 %42.8
-1.00 @1.56 %64.0 %19.1 @2.77 %36.0
-0.75 @1.48 %67.8 %0.0 @3.10 %32.2
-0.50 @1.41 %70.8 %0.0 @3.43 %29.2
-0.25 @1.31 %76.5 %0.0 @4.25 %23.6
0.0 @1.20 %83.0 %14.7 @5.89 %17.0
+0.25 @1.19 %84.4 %0.0 @6.39 %15.6
+0.50 @1.17 %85.5 %0.0 @6.90 %14.5
+0.75 @1.12 %89.3 %0.0 @9.31 %10.7
+1.00 @1.07 %93.4 %8.4 @15.07 %6.6
+1.25 @1.07 %93.7 %0.0 @15.76 %6.3
+1.50 @1.06 %93.9 %0.0 @16.46 %6.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.01 %99.0 %0.0 @95.53 %1.1
+2.00 @1.01 %98.9 %3.6 @93.77 %1.1
+2.25 @1.03 %97.1 %0.0 @34.61 %2.9
+2.50 @1.05 %95.4 %0.0 @21.52 %4.7
+2.75 @1.05 %95.2 %0.0 @20.64 %4.9
+3.00 @1.05 %94.9 %8.2 @19.75 %5.1
+3.25 @1.10 %90.9 %0.0 @10.95 %9.1
+3.50 @1.15 %87.1 %0.0 @7.78 %12.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 0.3% 0.2% 0.3% 0.2% 0.1% 0.1%
1 Gol 0.6% 1.6% 1.6% 1.2% 0.6% 0.3%
2 Gol 1.7% 3.6% 3.9% 2.8% 1.5% 0.7%
3 Gol 2.7% 5.9% 6.4% 4.6% 2.5% 1.1%
4 Gol 3.3% 7.2% 7.8% 5.6% 3.0% 1.3%
5 Gol 3.2% 7.0% 7.5% 5.4% 2.9% 1.3%
Vlašim — Son 5 Maç
G vs Usti Nad Labem (E)
7 - 2
M vs Táborsko (D)
3 - 1
M vs Usti Nad Labem (D)
4 - 1
G vs Táborsko (D)
1 - 3
G vs Táborsko (D)
0 - 2
Usti Nad Labem — Son 5 Maç
M vs Vlašim (D)
7 - 2
B vs Opava (D)
3 - 3
G vs Vlašim (E)
4 - 1
B vs Varnsdorf (E)
1 - 1
M vs Varnsdorf (E)
1 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
09.11.2025 FNL Vlašim 7 - 2 Usti Nad Labem
25.07.2025 FNL Usti Nad Labem 4 - 1 Vlašim
10.07.2024 Friendlies Clubs Usti Nad Labem 5 - 2 Vlašim
23.04.2022 FNL Vlašim 3 - 0 Usti Nad Labem
15.10.2021 FNL Usti Nad Labem 2 - 1 Vlašim
12.03.2021 FNL Usti Nad Labem 0 - 0 Vlašim
30.08.2020 FNL Vlašim 5 - 2 Usti Nad Labem
03.06.2020 FNL Usti Nad Labem 2 - 0 Vlašim