Ecuador
Liga Pro •
02.11.2026 — 23:30
Orense SC
Elo: 1459λ (Beklenen Gol): 1.43
VS
Başlamadı
Tecnico Universitario
Elo: 1502λ (Beklenen Gol): 1.08
Model Güven Derecesi:
%80
Orense SC - Tecnico Universitario mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.43, Dep: 1.08 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Orense SC %44.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %46.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %86.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Orense SC xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Tecnico Universitario xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.43 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%44.2
X (Beraberlik)
%28.3
2 (Deplasman)
%27.5
Çifte Şans 1X: %72.5
Çifte Şans X2: %55.8
Çifte Şans 12: %71.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.9
0.5 Alt: %9.1
1.5 Üst: %72.5
1.5 Alt: %27.5
2.5 Üst: %46.0
2.5 Alt: %54.0
3.5 Üst: %24.6
3.5 Alt: %75.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%51.3
KG Yok
%48.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.5
1-0
%10.6
0-0
%9.0
2-1
%9.0
2-0
%8.3
0-1
%7.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.8
İY X: %44.7
İY 2: %22.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.0
İY 0.5 Alt: %33.0
İY 1.5 Üst: %32.0
İY 1.5 Alt: %68.0
İY 2.5 Üst: %10.6
İY 2.5 Alt: %89.5
İY 3.5 Üst: %2.8
İY 3.5 Alt: %97.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.97
+
Dep
4.05
=
Toplam
9.01
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %54.6
8.5 Alt: %45.4
9.5 Üst: %41.4
9.5 Alt: %58.6
10.5 Üst: %29.6
10.5 Alt: %70.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.15 Korner (Ev: 2.28, Dep: 1.86)
İY 4.5 Üst: %40.0
İY 4.5 Alt: %60.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %55.4 |
Eşit: %12.9 |
Dep: %31.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.6
Ev: 12.8 • Dep: 9.8
İsabetli Şut
7.9
Ev: 4.5 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %57.6
21.5 Alt: %42.4
23.5 Şut Üst: %40.9
23.5 Alt: %59.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.3
7.5 Alt: %46.7
8.5 İsabetli Üst: %39.4
8.5 Alt: %60.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiOrense SC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Tecnico Universitario
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Orense SC (-0.25)
@1.95
%51.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Tecnico Universitario (+0.25)
@2.05
%48.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.89
%52.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.12
%47.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.62 | %21.6 | %0.0 | @1.28 | %78.4 |
| -1.25 | @4.10 | %24.4 | %0.0 | @1.32 | %75.6 |
| -1.00 | @3.59 | %27.9 | %22.4 | @1.39 | %72.1 |
| -0.75 | @2.71 | %37.0 | %0.0 | @1.59 | %63.0 |
| -0.50 | @2.27 | %44.0 | %0.0 | @1.79 | %56.0 |
| -0.25 Ana Hat | @1.95 | %51.3 | %0.0 | @2.05 | %48.7 |
| 0.0 | @1.63 | %61.5 | %28.4 | @2.60 | %38.5 |
| +0.25 | @1.47 | %67.9 | %0.0 | @3.11 | %32.1 |
| +0.50 | @1.38 | %72.4 | %0.0 | @3.63 | %27.6 |
| +0.75 | @1.27 | %79.0 | %0.0 | @4.76 | %21.0 |
| +1.00 | @1.15 | %86.9 | %16.7 | @7.63 | %13.1 |
| +1.25 | @1.14 | %88.1 | %0.0 | @8.39 | %11.9 |
| +1.50 | @1.12 | %89.1 | %0.0 | @9.16 | %10.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.47 | %68.2 | %0.0 | @3.14 | %31.8 |
| +2.00 | @1.60 | %62.4 | %26.6 | @2.66 | %37.6 |
| +2.25 Ana Hat | @1.89 | %52.8 | %0.0 | @2.12 | %47.2 |
| +2.50 | @2.18 | %45.8 | %0.0 | @1.84 | %54.2 |
| +2.75 | @2.55 | %39.2 | %0.0 | @1.65 | %60.8 |
| +3.00 | @3.24 | %30.9 | %21.5 | @1.45 | %69.1 |
| +3.25 | @3.68 | %27.2 | %0.0 | @1.37 | %72.8 |
| +3.50 | @4.12 | %24.3 | %0.0 | @1.32 | %75.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.1% | 7.8% | 4.7% | 1.7% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 10.7% | 13.5% | 6.8% | 2.5% | 0.7% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.3% | 9.0% | 4.9% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 4.0% | 4.3% | 2.3% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.4% | 1.5% | 0.8% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Orense SC — Son 5 Maç
G
vs Delfin SC (E)
4 - 0
B
vs Mushuc Runa SC (D)
1 - 1
B
vs Deportivo Cuenca (E)
0 - 0
M
vs Manta FC (D)
2 - 1
M
vs Universidad Catolica (D)
2 - 1
Tecnico Universitario — Son 5 Maç
G
vs Mushuc Runa SC (E)
3 - 0
M
vs Deportivo Cuenca (D)
2 - 1
M
vs Manta FC (D)
1 - 0
B
vs Delfin SC (E)
1 - 1
G
vs Leones del Norte (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 07.07.2026 | Liga Pro | Orense SC | 1 - 2 | Tecnico Universitario |
| 28.02.2026 | Liga Pro | Tecnico Universitario | 1 - 1 | Orense SC |
| 08.07.2025 | Liga Pro | Tecnico Universitario | 1 - 2 | Orense SC |
| 11.03.2025 | Liga Pro | Orense SC | 2 - 1 | Tecnico Universitario |
| 10.11.2024 | Liga Pro | Orense SC | 0 - 2 | Tecnico Universitario |
| 21.05.2024 | Liga Pro | Tecnico Universitario | 1 - 0 | Orense SC |
| 07.10.2023 | Liga Pro | Tecnico Universitario | 2 - 1 | Orense SC |
| 06.05.2023 | Liga Pro | Orense SC | 2 - 1 | Tecnico Universitario |