Maç Listesine Dön
İngiltere Non League Premier - Isthmian • 02.11.2026 — 22:45

Aveley

Elo: 1524
λ (Beklenen Gol): 1.75
CANLI

St Albans City

Elo: 1543
λ (Beklenen Gol): 2.50
Model Güven Derecesi:
%80
Aveley - St Albans City mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.75, Dep: 2.50 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre St Albans City %53.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %79.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %76.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %54.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Aveley xG 2.00
Dengeli
St Albans City xG 2.39
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %26.2
X (Beraberlik) %19.9
2 (Deplasman) %53.9

Çifte Şans 1X: %46.1
Çifte Şans X2: %73.8
Çifte Şans 12: %80.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.0 0.5 Alt: %2.0
1.5 Üst: %93.0 1.5 Alt: %7.0
2.5 Üst: %79.6 2.5 Alt: %20.4
3.5 Üst: %61.3 3.5 Alt: %38.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %76.3
KG Yok %23.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-2
%7.8
2-2
%6.8
1-1
%6.7
1-3
%6.5
2-3
%5.7
2-1
%5.5

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.5 İY X: %33.3 İY 2: %42.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %84.1 İY 0.5 Alt: %15.9
İY 1.5 Üst: %57.6 İY 1.5 Alt: %42.4
İY 2.5 Üst: %29.4 İY 2.5 Alt: %70.6
İY 3.5 Üst: %12.1 İY 3.5 Alt: %87.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.6
+
Dep 7.1
=
Toplam 12.7
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %88.6 8.5 Alt: %11.5
9.5 Üst: %81.3 9.5 Alt: %18.7
10.5 Üst: %72.1 10.5 Alt: %27.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.84 Korner (Ev: 2.58, Dep: 3.26)
İY 4.5 Üst: %69.3 İY 4.5 Alt: %30.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %28.7 | Eşit: %10.4 | Dep: %60.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 33.2
Ev: 14.7 • Dep: 18.5
İsabetli Şut 11.6
Ev: 5.2 • Dep: 6.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.4 21.5 Alt: %1.6
23.5 Şut Üst: %95.9 23.5 Alt: %4.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %89.0 7.5 Alt: %11.1
8.5 İsabetli Üst: %81.4 8.5 Alt: %18.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Aveley
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
St Albans City
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Aveley (+0.50)
@2.10
%47.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
St Albans City (-0.50)
@1.91
%52.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@2.05
%48.8 İhtimal
İade (Push): %20.4
+4.00 Gol Alt
@1.95
%51.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @7.84 %12.8 %0.0 @1.15 %87.3
-1.25 @7.29 %13.7 %0.0 @1.16 %86.3
-1.00 @6.75 %14.8 %13.9 @1.17 %85.2
-0.75 @4.72 %21.2 %0.0 @1.27 %78.8
-0.50 @3.75 %26.7 %0.0 @1.36 %73.3
-0.25 @3.36 %29.8 %0.0 @1.42 %70.2
0.0 @2.97 %33.7 %20.9 @1.51 %66.3
+0.25 @2.41 %41.4 %0.0 @1.71 %58.6
+0.50 Ana Hat @2.10 %47.6 %0.0 @1.91 %52.5
+0.75 @1.89 %52.9 %0.0 @2.12 %47.1
+1.00 @1.68 %59.6 %20.1 @2.47 %40.5
+1.25 @1.56 %64.1 %0.0 @2.78 %35.9
+1.50 @1.48 %67.7 %0.0 @3.10 %32.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.09 %92.0 %0.0 @12.56 %8.0
+2.00 @1.09 %91.4 %14.1 @11.61 %8.6
+2.25 @1.18 %84.5 %0.0 @6.44 %15.5
+2.50 @1.27 %78.5 %0.0 @4.66 %21.5
+2.75 @1.31 %76.2 %0.0 @4.21 %23.8
+3.00 @1.36 %73.4 %19.2 @3.76 %26.6
+3.25 @1.52 %65.6 %0.0 @2.91 %34.4
+3.50 @1.69 %59.3 %0.0 @2.46 %40.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 2.0% 3.3% 4.7% 3.9% 2.5% 1.2%
1 Gol 2.1% 7.1% 8.2% 6.9% 4.3% 2.1%
2 Gol 2.3% 5.7% 7.2% 6.0% 3.7% 1.9%
3 Gol 1.3% 3.3% 4.2% 3.5% 2.2% 1.1%
4 Gol 0.6% 1.5% 1.8% 1.5% 1.0% 0.5%
5 Gol 0.2% 0.5% 0.6% 0.5% 0.3% 0.2%
Aveley — Son 5 Maç
G vs Dartford (E)
4 - 3
G vs Carshalton Athletic (E)
2 - 1
M vs Maldon & Tiptree (E)
1 - 2
G vs Chatham Town (E)
1 - 0
B vs Burgess Hill Town (D)
1 - 1
St Albans City — Son 5 Maç
G vs Whitehawk (D)
1 - 3
G vs Burgess Hill Town (E)
3 - 1
B vs Whitehawk (D)
3 - 3
G vs Carshalton Athletic (D)
0 - 1
M vs Harborough Town (D)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
11.04.2026 Non League Premier - Isthmian St Albans City 0 - 1 Aveley
04.10.2025 FA Trophy Aveley 0 - 2 St Albans City
06.09.2025 Non League Premier - Isthmian Aveley 1 - 1 St Albans City
25.02.2025 National League - South St Albans City 3 - 0 Aveley
25.11.2024 National League - South Aveley 6 - 3 St Albans City
23.03.2024 National League - South Aveley 2 - 1 St Albans City
28.10.2023 National League - South St Albans City 0 - 1 Aveley