Polonya
I Liga •
02.11.2026 — 22:30
Stal Rzeszów
Elo: 1533λ (Beklenen Gol): 2.05
CANLI
Puszcza Niepołomice
Elo: 1503λ (Beklenen Gol): 1.71
Model Güven Derecesi:
%80
Stal Rzeszów - Puszcza Niepołomice mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.05, Dep: 1.71 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Stal Rzeszów %45.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %72.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %72.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %73.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Stal Rzeszów xG
2.35
Dengeli
Puszcza Niepołomice xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%45.6
X (Beraberlik)
%22.4
2 (Deplasman)
%32.1
Çifte Şans 1X: %67.9
Çifte Şans X2: %54.4
Çifte Şans 12: %77.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.0
0.5 Alt: %3.0
1.5 Üst: %89.5
1.5 Alt: %10.5
2.5 Üst: %72.5
2.5 Alt: %27.5
3.5 Üst: %51.9
3.5 Alt: %48.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%72.0
KG Yok
%28.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%8.8
2-1
%8.4
2-2
%7.2
1-2
%7.0
3-1
%5.7
2-0
%4.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %36.2
İY X: %36.1
İY 2: %27.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.6
İY 0.5 Alt: %19.5
İY 1.5 Üst: %51.3
İY 1.5 Alt: %48.8
İY 2.5 Üst: %23.8
İY 2.5 Alt: %76.2
İY 3.5 Üst: %8.9
İY 3.5 Alt: %91.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.21
+
Dep
5.4
=
Toplam
11.61
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %81.8
8.5 Alt: %18.3
9.5 Üst: %72.2
9.5 Alt: %27.8
10.5 Üst: %61.0
10.5 Alt: %39.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.34 Korner (Ev: 2.86, Dep: 2.48)
İY 4.5 Üst: %61.7
İY 4.5 Alt: %38.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %53.6 |
Eşit: %11.5 |
Dep: %34.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
30.2
Ev: 16.6 • Dep: 13.6
İsabetli Şut
10.6
Ev: 5.9 • Dep: 4.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %94.9
21.5 Alt: %5.1
23.5 Şut Üst: %89.2
23.5 Alt: %10.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %82.6
7.5 Alt: %17.4
8.5 İsabetli Üst: %72.7
8.5 Alt: %27.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiStal Rzeszów
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Puszcza Niepołomice
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Stal Rzeszów (-0.25)
@1.97
%50.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Puszcza Niepołomice (+0.25)
@2.03
%49.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@1.98
%50.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@2.02
%49.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.95 | %25.3 | %0.0 | @1.34 | %74.7 |
| -1.25 | @3.56 | %28.1 | %0.0 | @1.39 | %71.9 |
| -1.00 | @3.17 | %31.5 | %19.6 | @1.46 | %68.5 |
| -0.75 | @2.57 | %39.0 | %0.0 | @1.64 | %61.1 |
| -0.50 | @2.23 | %44.9 | %0.0 | @1.82 | %55.1 |
| -0.25 Ana Hat | @1.97 | %50.8 | %0.0 | @2.03 | %49.2 |
| 0.0 | @1.71 | %58.3 | %23.0 | @2.40 | %41.7 |
| +0.25 | @1.57 | %63.7 | %0.0 | @2.76 | %36.3 |
| +0.50 | @1.47 | %67.9 | %0.0 | @3.11 | %32.1 |
| +0.75 | @1.35 | %73.9 | %0.0 | @3.83 | %26.1 |
| +1.00 | @1.23 | %81.1 | %16.2 | @5.28 | %18.9 |
| +1.25 | @1.21 | %82.7 | %0.0 | @5.79 | %17.3 |
| +1.50 | @1.19 | %84.1 | %0.0 | @6.30 | %15.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.13 | %88.2 | %0.0 | @8.50 | %11.8 |
| +2.00 | @1.15 | %87.0 | %17.5 | @7.68 | %13.0 |
| +2.25 | @1.27 | %78.6 | %0.0 | @4.68 | %21.4 |
| +2.50 | @1.39 | %71.7 | %0.0 | @3.54 | %28.3 |
| +2.75 | @1.46 | %68.4 | %0.0 | @3.16 | %31.6 |
| +3.00 | @1.56 | %64.1 | %21.2 | @2.79 | %35.9 |
| +3.25 | @1.77 | %56.6 | %0.0 | @2.30 | %43.5 |
| +3.50 Ana Hat | @1.98 | %50.6 | %0.0 | @2.02 | %49.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.0% | 3.5% | 3.5% | 2.0% | 0.9% | 0.3% |
| 1 Gol | 4.3% | 9.0% | 7.2% | 4.1% | 1.7% | 0.6% |
| 2 Gol | 5.0% | 8.6% | 7.3% | 4.2% | 1.8% | 0.6% |
| 3 Gol | 3.4% | 5.9% | 5.0% | 2.9% | 1.2% | 0.4% |
| 4 Gol | 1.8% | 3.0% | 2.6% | 1.5% | 0.6% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.7% | 1.2% | 1.1% | 0.6% | 0.3% | 0.1% |
Stal Rzeszów — Son 5 Maç
G
vs Arka Gdynia (D)
1 - 2
M
vs Podbeskidzie (D)
2 - 1
G
vs Pogon Siedlce (D)
3 - 4
M
vs Lechia Gdansk (E)
1 - 2
B
vs Karvina (D)
1 - 1
Puszcza Niepołomice — Son 5 Maç
M
vs Wisla Plock (E)
1 - 2
G
vs Lechia Gdansk (E)
2 - 1
M
vs Nieciecza (D)
2 - 0
G
vs Pogon Siedlce (D)
1 - 3
M
vs Polonia Bytom (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 22.02.2026 | I Liga | Puszcza Niepołomice | 4 - 1 | Stal Rzeszów |
| 16.08.2025 | I Liga | Stal Rzeszów | 2 - 2 | Puszcza Niepołomice |
| 31.10.2023 | Cup | Stal Rzeszów | 1 - 0 | Puszcza Niepołomice |
| 11.02.2023 | I Liga | Stal Rzeszów | 1 - 0 | Puszcza Niepołomice |
| 23.07.2022 | I Liga | Puszcza Niepołomice | 2 - 1 | Stal Rzeszów |