World
AFC Champions League Elite •
02.11.2026 — 21:15
Al-Ittihad FC
Elo: 1500λ (Beklenen Gol): 1.95
CANLI
Al Ain
Elo: 1499λ (Beklenen Gol): 1.75
Model Güven Derecesi:
%55
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Al-Ittihad FC - Al Ain mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.95, Dep: 1.75 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Al-Ittihad FC %42.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %71.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %71.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Al-Ittihad FC xG
2.31
Dengeli
Al Ain xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%42.5
X (Beraberlik)
%22.8
2 (Deplasman)
%34.7
Çifte Şans 1X: %65.3
Çifte Şans X2: %57.5
Çifte Şans 12: %77.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.8
0.5 Alt: %3.2
1.5 Üst: %89.0
1.5 Alt: %11.0
2.5 Üst: %71.5
2.5 Alt: %28.6
3.5 Üst: %50.6
3.5 Alt: %49.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%71.5
KG Yok
%28.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.1
2-1
%8.2
1-2
%7.4
2-2
%7.2
3-1
%5.3
2-0
%4.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %34.2
İY X: %36.5
İY 2: %29.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.0
İY 0.5 Alt: %20.0
İY 1.5 Üst: %50.4
İY 1.5 Alt: %49.6
İY 2.5 Üst: %23.1
İY 2.5 Alt: %76.9
İY 3.5 Üst: %8.5
İY 3.5 Alt: %91.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6
+
Dep
5.49
=
Toplam
11.49
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %80.9
8.5 Alt: %19.2
9.5 Üst: %71.0
9.5 Alt: %29.0
10.5 Üst: %59.7
10.5 Alt: %40.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.28 Korner (Ev: 2.76, Dep: 2.52)
İY 4.5 Üst: %60.8
İY 4.5 Alt: %39.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %50.1 |
Eşit: %11.8 |
Dep: %38.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.8
Ev: 15.9 • Dep: 13.9
İsabetli Şut
10.4
Ev: 5.7 • Dep: 4.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %94.2
21.5 Alt: %5.8
23.5 Şut Üst: %87.9
23.5 Alt: %12.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %81.5
7.5 Alt: %18.5
8.5 İsabetli Üst: %71.3
8.5 Alt: %28.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAl-Ittihad FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Al Ain
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Al-Ittihad FC (-0.25)
@2.10
%47.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Al Ain (+0.25)
@1.91
%52.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.03
%49.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.98
%50.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.35 | %23.0 | %0.0 | @1.30 | %77.0 |
| -1.25 | @3.94 | %25.4 | %0.0 | @1.34 | %74.6 |
| -1.00 | @3.52 | %28.4 | %19.1 | @1.40 | %71.6 |
| -0.75 | @2.78 | %36.0 | %0.0 | @1.56 | %64.1 |
| -0.50 | @2.38 | %42.1 | %0.0 | @1.73 | %57.9 |
| -0.25 Ana Hat | @2.10 | %47.6 | %0.0 | @1.91 | %52.4 |
| 0.0 | @1.82 | %54.9 | %23.3 | @2.22 | %45.1 |
| +0.25 | @1.64 | %60.8 | %0.0 | @2.55 | %39.2 |
| +0.50 | @1.53 | %65.4 | %0.0 | @2.89 | %34.6 |
| +0.75 | @1.40 | %71.5 | %0.0 | @3.51 | %28.5 |
| +1.00 | @1.27 | %78.9 | %17.1 | @4.73 | %21.1 |
| +1.25 | @1.24 | %80.9 | %0.0 | @5.22 | %19.2 |
| +1.50 | @1.21 | %82.5 | %0.0 | @5.71 | %17.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.14 | %87.6 | %0.0 | @8.09 | %12.4 |
| +2.00 | @1.16 | %86.3 | %18.0 | @7.29 | %13.7 |
| +2.25 | @1.29 | %77.8 | %0.0 | @4.49 | %22.3 |
| +2.50 | @1.41 | %70.8 | %0.0 | @3.42 | %29.2 |
| +2.75 | @1.49 | %67.3 | %0.0 | @3.05 | %32.7 |
| +3.00 | @1.59 | %62.8 | %21.4 | @2.69 | %37.2 |
| +3.25 | @1.81 | %55.3 | %0.0 | @2.24 | %44.7 |
| +3.50 Ana Hat | @2.03 | %49.4 | %0.0 | @1.98 | %50.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.2% | 3.8% | 3.9% | 2.3% | 1.0% | 0.3% |
| 1 Gol | 4.3% | 9.3% | 7.6% | 4.4% | 1.9% | 0.7% |
| 2 Gol | 4.8% | 8.4% | 7.4% | 4.3% | 1.9% | 0.7% |
| 3 Gol | 3.1% | 5.5% | 4.8% | 2.8% | 1.2% | 0.4% |
| 4 Gol | 1.5% | 2.7% | 2.3% | 1.4% | 0.6% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.6% | 1.0% | 0.9% | 0.5% | 0.2% | 0.1% |
Al-Ittihad FC — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
Al Ain — Son 5 Maç
G
vs Tractor Sazi (E)
2 - 1
M
vs Shabab Al Ahli Dubai (D)
3 - 2
M
vs Shabab Al Ahli Dubai (D)
2 - 0
G
vs Al Quwa Al Jawiya (D)
1 - 4
B
vs Al-Ittihad Kalba (E)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.