Argentina
Primera B Metropolitana •
02.11.2026 — 21:00
Comunicaciones
Elo: 1512λ (Beklenen Gol): 0.85
VS
Başlamadı
Talleres Remedios
Elo: 1529λ (Beklenen Gol): 0.55
Model Güven Derecesi:
%80
Comunicaciones - Talleres Remedios mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.85, Dep: 0.55 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Comunicaciones %39.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %16.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %24.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %39.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %73.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Comunicaciones xG
1.20
Dengeli
Talleres Remedios xG
0.80
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%39.3
X (Beraberlik)
%39.5
2 (Deplasman)
%21.2
Çifte Şans 1X: %78.8
Çifte Şans X2: %60.7
Çifte Şans 12: %60.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %74.3
0.5 Alt: %25.8
1.5 Üst: %41.4
1.5 Alt: %58.6
2.5 Üst: %16.4
2.5 Alt: %83.6
3.5 Üst: %5.3
3.5 Alt: %94.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%24.8
KG Yok
%75.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%25.8
1-0
%20.2
0-1
%12.7
1-1
%12.3
2-0
%8.9
2-1
%4.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.5
İY X: %59.3
İY 2: %15.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %46.2
İY 0.5 Alt: %53.9
İY 1.5 Üst: %13.4
İY 1.5 Alt: %86.6
İY 2.5 Üst: %2.6
İY 2.5 Alt: %97.4
İY 3.5 Üst: %0.4
İY 3.5 Alt: %99.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.78
+
Dep
2.89
=
Toplam
6.67
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %23.0
8.5 Alt: %77.0
9.5 Üst: %13.8
9.5 Alt: %86.2
10.5 Üst: %7.7
10.5 Alt: %92.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.07 Korner (Ev: 1.74, Dep: 1.33)
İY 4.5 Üst: %19.7
İY 4.5 Alt: %80.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %55.8 |
Eşit: %14.9 |
Dep: %29.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
15.7
Ev: 9.2 • Dep: 6.5
İsabetli Şut
5.5
Ev: 3.3 • Dep: 2.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %7.7
21.5 Alt: %92.3
23.5 Şut Üst: %3.1
23.5 Alt: %96.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %19.0
7.5 Alt: %81.0
8.5 İsabetli Üst: %10.6
8.5 Alt: %89.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiComunicaciones
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Talleres Remedios
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Comunicaciones (-0.25)
@2.04
%48.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Talleres Remedios (+0.25)
@1.96
%51.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.42
%41.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.71
%58.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.22 | %13.8 | %0.0 | @1.16 | %86.2 |
| -1.25 | @6.31 | %15.9 | %0.0 | @1.19 | %84.1 |
| -1.00 | @5.39 | %18.6 | %25.4 | @1.23 | %81.4 |
| -0.75 | @3.29 | %30.4 | %0.0 | @1.44 | %69.6 |
| -0.50 | @2.55 | %39.3 | %0.0 | @1.65 | %60.7 |
| -0.25 Ana Hat | @2.04 | %48.9 | %0.0 | @1.96 | %51.1 |
| 0.0 | @1.54 | %64.9 | %39.5 | @2.85 | %35.1 |
| +0.25 | @1.36 | %73.5 | %0.0 | @3.78 | %26.5 |
| +0.50 | @1.27 | %78.8 | %0.0 | @4.71 | %21.2 |
| +0.75 | @1.17 | %85.6 | %0.0 | @6.97 | %14.4 |
| +1.00 | @1.07 | %93.9 | %16.1 | @16.26 | %6.2 |
| +1.25 | @1.06 | %94.4 | %0.0 | @17.82 | %5.6 |
| +1.50 | @1.05 | %94.8 | %0.0 | @19.38 | %5.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @3.03 | %33.0 | %0.0 | @1.49 | %67.0 |
| +2.00 | @4.57 | %21.9 | %24.9 | @1.28 | %78.1 |
| +2.25 | @5.33 | %18.8 | %0.0 | @1.23 | %81.3 |
| +2.50 | @6.09 | %16.4 | %0.0 | @1.20 | %83.6 |
| +2.75 | @8.72 | %11.5 | %0.0 | @1.13 | %88.5 |
| +3.00 | @16.93 | %5.9 | %11.2 | @1.06 | %94.1 |
| +3.25 | @18.00 | %5.6 | %0.0 | @1.06 | %94.4 |
| +3.50 | @19.06 | %5.3 | %0.0 | @1.06 | %94.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 25.8% | 12.7% | 3.7% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 20.2% | 12.3% | 3.1% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 8.9% | 4.9% | 1.3% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.5% | 1.4% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Comunicaciones — Son 5 Maç
M
vs Deportivo Laferrere (D)
1 - 0
B
vs Brown DE Adrogue (E)
0 - 0
B
vs Deportivo Armenio (D)
0 - 0
B
vs Flandria (E)
1 - 1
B
vs Argentino Quilmes (D)
0 - 0
Talleres Remedios — Son 5 Maç
G
vs Dock Sud (E)
4 - 0
M
vs Deportivo Merlo (D)
2 - 1
B
vs Deportivo Camioneros (E)
1 - 1
M
vs Sportivo Italiano (D)
2 - 0
G
vs San Martín Burzaco (E)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 21.06.2026 | Primera B Metropolitana | Talleres Remedios | 0 - 0 | Comunicaciones |
| 16.09.2023 | Primera B Metropolitana | Comunicaciones | 0 - 2 | Talleres Remedios |
| 14.05.2023 | Primera B Metropolitana | Talleres Remedios | 1 - 1 | Comunicaciones |
| 02.07.2022 | Primera B Metropolitana | Talleres Remedios | 3 - 2 | Comunicaciones |
| 05.03.2022 | Primera B Metropolitana | Comunicaciones | 4 - 0 | Talleres Remedios |
| 20.12.2021 | Primera B Metropolitana | Talleres Remedios | 2 - 4 | Comunicaciones |
| 31.10.2021 | Primera B Metropolitana | Talleres Remedios | 1 - 0 | Comunicaciones |
| 02.07.2021 | Primera B Metropolitana | Comunicaciones | 0 - 1 | Talleres Remedios |