Malezya
Challenge League •
18.01.2026 — 18:30
Mtarfa
Elo: 1312λ (Beklenen Gol): 0.73
1 - 3
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Mgarr United
Elo: 1520λ (Beklenen Gol): 1.57
Model Güven Derecesi:
%73
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Mtarfa - Mgarr United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.73, Dep: 1.57 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Mgarr United %56.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %40.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %41.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %78.8
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 2 (Deplasman Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%54.0
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Mtarfa xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Mgarr United xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.73 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%16.4
X (Beraberlik)
%27.0
2 (Deplasman)
%56.7
Çifte Şans 1X: %43.4
Çifte Şans X2: %83.6
Çifte Şans 12: %73.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.0
0.5 Alt: %11.0
1.5 Üst: %67.7
1.5 Alt: %32.3
2.5 Üst: %40.3
2.5 Alt: %59.7
3.5 Üst: %20.0
3.5 Alt: %80.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%41.8
KG Yok
%58.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-1
%14.9
0-2
%12.4
1-1
%12.4
0-0
%10.9
1-2
%9.0
0-3
%6.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %14.7
İY X: %45.6
İY 2: %39.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %63.8
İY 0.5 Alt: %36.2
İY 1.5 Üst: %28.2
İY 1.5 Alt: %71.8
İY 2.5 Üst: %8.6
İY 2.5 Alt: %91.4
İY 3.5 Üst: %2.0
İY 3.5 Alt: %98.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.55
+
Dep
5.1
=
Toplam
8.64
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %49.6
8.5 Alt: %50.4
9.5 Üst: %36.5
9.5 Alt: %63.5
10.5 Üst: %25.2
10.5 Alt: %74.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.97 Korner (Ev: 1.63, Dep: 2.34)
İY 4.5 Üst: %36.6
İY 4.5 Alt: %63.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %24.1 |
Eşit: %12.1 |
Dep: %63.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.3
Ev: 8.5 • Dep: 12.8
İsabetli Şut
7.4
Ev: 3 • Dep: 4.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %46.4
21.5 Alt: %53.6
23.5 Şut Üst: %30.3
23.5 Alt: %69.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %46.0
7.5 Alt: %54.0
8.5 İsabetli Üst: %32.4
8.5 Alt: %67.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMtarfa
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Mgarr United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Mtarfa (+0.75)
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Mgarr United (-0.75)
@2.00
%49.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.16
%46.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.87
%53.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @20.52 | %4.9 | %0.0 | @1.05 | %95.1 |
| -1.25 | @19.33 | %5.2 | %0.0 | @1.05 | %94.8 |
| -1.00 | @18.15 | %5.5 | %11.6 | @1.06 | %94.5 |
| -0.75 | @8.84 | %11.3 | %0.0 | @1.13 | %88.7 |
| -0.50 | @6.08 | %16.5 | %0.0 | @1.20 | %83.6 |
| -0.25 | @5.26 | %19.0 | %0.0 | @1.23 | %81.0 |
| 0.0 | @4.43 | %22.6 | %27.1 | @1.29 | %77.4 |
| +0.25 | @2.88 | %34.7 | %0.0 | @1.53 | %65.3 |
| +0.50 | @2.29 | %43.6 | %0.0 | @1.77 | %56.4 |
| +0.75 Ana Hat | @2.00 | %50.1 | %0.0 | @2.00 | %49.9 |
| +1.00 | @1.70 | %58.9 | %26.0 | @2.43 | %41.1 |
| +1.25 | @1.54 | %65.0 | %0.0 | @2.86 | %35.0 |
| +1.50 | @1.44 | %69.5 | %0.0 | @3.28 | %30.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.60 | %62.4 | %0.0 | @2.66 | %37.6 |
| +2.00 | @1.81 | %55.2 | %27.5 | @2.23 | %44.8 |
| +2.25 Ana Hat | @2.16 | %46.4 | %0.0 | @1.87 | %53.6 |
| +2.50 | @2.50 | %40.0 | %0.0 | @1.67 | %60.0 |
| +2.75 | @3.01 | %33.2 | %0.0 | @1.50 | %66.8 |
| +3.00 | @4.07 | %24.6 | %20.4 | @1.33 | %75.4 |
| +3.25 | @4.59 | %21.8 | %0.0 | @1.28 | %78.2 |
| +3.50 | @5.11 | %19.6 | %0.0 | @1.24 | %80.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.0% | 15.0% | 12.5% | 6.5% | 2.6% | 0.8% |
| 1 Gol | 6.5% | 12.4% | 9.1% | 4.7% | 1.9% | 0.6% |
| 2 Gol | 2.7% | 4.2% | 3.3% | 1.7% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 0.6% | 1.0% | 0.8% | 0.4% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Mtarfa — Son 5 Maç
M
vs Marsa (E)
0 - 2
M
vs Mgarr United (D)
1 - 0
M
vs Marsa (E)
0 - 2
M
vs Mgarr United (E)
0 - 2
B
vs Marsa (D)
0 - 0
Mgarr United — Son 5 Maç
G
vs Mtarfa (E)
1 - 0
G
vs Mtarfa (D)
0 - 2
M
vs Gudja United (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 27.02.2025 | Challenge Cup | Mgarr United | 1 - 0 | Mtarfa |
| 19.10.2024 | Challenge League | Mtarfa | 0 - 2 | Mgarr United |