Ireland
Premier Division •
24.01.2026 — 18:30
Europa Point
Elo: 1413λ (Beklenen Gol): 2.69
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Manchester 62
Elo: 1451λ (Beklenen Gol): 1.71
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Europa Point - Manchester 62 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.69, Dep: 1.71 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Europa Point %58.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %81.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %76.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Europa Point xG
2.75
Dengeli
Manchester 62 xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%58.1
X (Beraberlik)
%18.8
2 (Deplasman)
%23.2
Çifte Şans 1X: %76.9
Çifte Şans X2: %41.9
Çifte Şans 12: %81.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.2
0.5 Alt: %1.8
1.5 Üst: %93.8
1.5 Alt: %6.2
2.5 Üst: %81.4
2.5 Alt: %18.6
3.5 Üst: %63.9
3.5 Alt: %36.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%76.7
KG Yok
%23.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%7.6
3-1
%6.8
2-2
%6.5
1-1
%6.1
3-2
%5.8
1-2
%4.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %45.1
İY X: %32.2
İY 2: %22.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %85.1
İY 0.5 Alt: %14.9
İY 1.5 Üst: %59.4
İY 1.5 Alt: %40.6
İY 2.5 Üst: %31.1
İY 2.5 Alt: %68.9
İY 3.5 Üst: %13.1
İY 3.5 Alt: %86.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.49
+
Dep
5.39
=
Toplam
12.88
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %89.5
8.5 Alt: %10.5
9.5 Üst: %82.6
9.5 Alt: %17.4
10.5 Üst: %73.8
10.5 Alt: %26.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.93 Korner (Ev: 3.44, Dep: 2.48)
İY 4.5 Üst: %70.5
İY 4.5 Alt: %29.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %67.1 |
Eşit: %9.6 |
Dep: %23.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
34
Ev: 20.4 • Dep: 13.6
İsabetli Şut
11.9
Ev: 7.3 • Dep: 4.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.9
21.5 Alt: %1.1
23.5 Şut Üst: %97.0
23.5 Alt: %3.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %90.8
7.5 Alt: %9.3
8.5 İsabetli Üst: %84.0
8.5 Alt: %16.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiEuropa Point
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Manchester 62
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Europa Point (-0.75)
@1.95
%51.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Manchester 62 (+0.75)
@2.05
%48.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %20.5
+4.00 Gol Alt
@2.07
%48.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.79 | %35.9 | %0.0 | @1.56 | %64.1 |
| -1.25 | @2.50 | %39.9 | %0.0 | @1.66 | %60.1 |
| -1.00 | @2.22 | %45.0 | %20.3 | @1.82 | %55.0 |
| -0.75 Ana Hat | @1.95 | %51.3 | %0.0 | @2.05 | %48.8 |
| -0.50 | @1.78 | %56.2 | %0.0 | @2.28 | %43.8 |
| -0.25 | @1.60 | %62.4 | %0.0 | @2.66 | %37.6 |
| 0.0 | @1.42 | %70.2 | %20.0 | @3.36 | %29.8 |
| +0.25 | @1.36 | %73.5 | %0.0 | @3.78 | %26.5 |
| +0.50 | @1.31 | %76.2 | %0.0 | @4.19 | %23.8 |
| +0.75 | @1.23 | %81.4 | %0.0 | @5.36 | %18.6 |
| +1.00 | @1.15 | %87.3 | %12.8 | @7.88 | %12.7 |
| +1.25 | @1.13 | %88.2 | %0.0 | @8.46 | %11.8 |
| +1.50 | @1.12 | %88.9 | %0.0 | @9.04 | %11.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.08 | %92.9 | %0.0 | @14.04 | %7.1 |
| +2.00 | @1.08 | %92.3 | %13.2 | @13.05 | %7.7 |
| +2.25 | @1.17 | %85.8 | %0.0 | @7.05 | %14.2 |
| +2.50 | @1.25 | %80.2 | %0.0 | @5.04 | %19.8 |
| +2.75 | @1.28 | %78.1 | %0.0 | @4.57 | %21.9 |
| +3.00 | @1.32 | %75.6 | %18.6 | @4.10 | %24.4 |
| +3.25 | @1.47 | %67.9 | %0.0 | @3.11 | %32.2 |
| +3.50 | @1.63 | %61.5 | %0.0 | @2.60 | %38.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.8% | 1.8% | 1.9% | 1.1% | 0.5% | 0.2% |
| 1 Gol | 3.1% | 6.5% | 5.2% | 2.9% | 1.3% | 0.4% |
| 2 Gol | 4.8% | 8.1% | 6.9% | 4.0% | 1.7% | 0.6% |
| 3 Gol | 4.3% | 7.3% | 6.2% | 3.5% | 1.5% | 0.5% |
| 4 Gol | 2.9% | 4.9% | 4.2% | 2.4% | 1.0% | 0.3% |
| 5 Gol | 1.5% | 2.6% | 2.2% | 1.3% | 0.5% | 0.2% |
Europa Point — Son 5 Maç
G
vs Magpies (D)
0 - 1
M
vs Magpies (E)
0 - 4
M
vs Magpies (E)
0 - 7
M
vs Magpies (D)
3 - 2
B
vs Magpies (E)
0 - 0
Manchester 62 — Son 5 Maç
M
vs Lynx (E)
0 - 5
M
vs Lions Gibraltar (D)
7 - 0
G
vs Hound Dogs (D)
1 - 3
M
vs Glacis United (E)
0 - 3
M
vs St Joseph S Fc (D)
10 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.