Maç Listesine Dön
World UEFA Youth League • 03.02.2026 — 18:00 • Hakem: J. Ostling

Club Brugge U19

Elo: 1565
λ (Beklenen Gol): 1.36
3 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 2

Monaco U19

Elo: 1518
λ (Beklenen Gol): 1.48
Model Güven Derecesi:
%72
Club Brugge U19 - Monaco U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.36, Dep: 1.48 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Monaco U19 %39.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %54.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %58.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %52.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Club Brugge U19 xG 1.60
Dengeli
Monaco U19 xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %33.9
X (Beraberlik) %26.8
2 (Deplasman) %39.3

Çifte Şans 1X: %60.7
Çifte Şans X2: %66.1
Çifte Şans 12: %73.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.2 0.5 Alt: %6.8
1.5 Üst: %78.5 1.5 Alt: %21.6
2.5 Üst: %54.0 2.5 Alt: %46.0
3.5 Üst: %31.7 3.5 Alt: %68.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %58.3
KG Yok %41.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.6
1-2
%8.7
2-1
%8.0
0-1
%7.8
1-0
%7.1
0-0
%6.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.2 İY X: %42.2 İY 2: %30.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.3 İY 0.5 Alt: %28.7
İY 1.5 Üst: %37.3 İY 1.5 Alt: %62.7
İY 2.5 Üst: %13.7 İY 2.5 Alt: %86.3
İY 3.5 Üst: %4.0 İY 3.5 Alt: %96.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.82
+
Dep 4.9
=
Toplam 9.72
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %63.5 8.5 Alt: %36.5
9.5 Üst: %50.7 9.5 Alt: %49.3
10.5 Üst: %38.2 10.5 Alt: %61.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.47 Korner (Ev: 2.22, Dep: 2.26)
İY 4.5 Üst: %46.3 İY 4.5 Alt: %53.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %42.4 | Eşit: %13.0 | Dep: %44.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 24.6
Ev: 12.3 • Dep: 12.2
İsabetli Şut 8.6
Ev: 4.4 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %72.5 21.5 Alt: %27.5
23.5 Şut Üst: %57.2 23.5 Alt: %42.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %62.5 7.5 Alt: %37.6
8.5 İsabetli Üst: %48.8 8.5 Alt: %51.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Club Brugge U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Monaco U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Club Brugge U19 (0.0)
@2.16
%46.3 İhtimal
İade (Push): %27.0
Monaco U19 (+0.00)
@1.86
%53.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.92
%52.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.46 %15.5 %0.0 @1.18 %84.5
-1.25 @5.86 %17.1 %0.0 @1.21 %83.0
-1.00 @5.27 %19.0 %18.4 @1.23 %81.0
-0.75 @3.68 %27.2 %0.0 @1.37 %72.8
-0.50 @2.95 %33.8 %0.0 @1.51 %66.2
-0.25 @2.56 %39.1 %0.0 @1.64 %60.9
0.0 Ana Hat @2.16 %46.3 %27.0 @1.86 %53.7
+0.25 @1.83 %54.7 %0.0 @2.21 %45.3
+0.50 @1.64 %60.8 %0.0 @2.55 %39.2
+0.75 @1.48 %67.6 %0.0 @3.09 %32.4
+1.00 @1.31 %76.1 %20.1 @4.18 %23.9
+1.25 @1.27 %78.8 %0.0 @4.71 %21.3
+1.50 @1.24 %80.9 %0.0 @5.23 %19.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.33 %75.3 %0.0 @4.04 %24.7
+2.00 @1.40 %71.2 %24.6 @3.48 %28.8
+2.25 @1.63 %61.2 %0.0 @2.58 %38.8
+2.50 @1.86 %53.7 %0.0 @2.16 %46.3
+2.75 Ana Hat @2.09 %47.9 %0.0 @1.92 %52.2
+3.00 @2.48 %40.3 %22.5 @1.67 %59.7
+3.25 @2.84 %35.2 %0.0 @1.54 %64.8
+3.50 @3.20 %31.2 %0.0 @1.45 %68.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 6.8% 7.8% 6.4% 3.2% 1.2% 0.3%
1 Gol 7.1% 12.7% 8.8% 4.3% 1.6% 0.5%
2 Gol 5.4% 8.1% 6.0% 2.9% 1.1% 0.3%
3 Gol 2.5% 3.6% 2.7% 1.3% 0.5% 0.1%
4 Gol 0.8% 1.2% 0.9% 0.5% 0.2% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Club Brugge U19 — Son 5 Maç
G vs Arsenal U19 (E)
2 - 1
G vs Barcelona U19 (E)
2 - 0
G vs Monaco U19 (E)
1 - 0
M vs Monaco U19 (D)
3 - 1
M vs Monaco U19 (E)
2 - 3
Monaco U19 — Son 5 Maç
G vs Galatasaray U18 (E)
5 - 0
G vs Pafos U19 (D)
0 - 3
G vs Bodø / Glimt U19 (D)
0 - 7
M vs Tottenham Hotspur U19 (E)
2 - 4
M vs Manchester City U19 (E)
3 - 5
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
18.09.2025 UEFA Youth League Club Brugge U19 1 - 0 Monaco U19
06.11.2018 UEFA Youth League Monaco U19 3 - 1 Club Brugge U19
24.10.2018 UEFA Youth League Club Brugge U19 2 - 3 Monaco U19