Maç Listesine Dön
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group C • 22.02.2026 — 14:00

Vitória de Sernache

Elo: 1474
λ (Beklenen Gol): 1.92
2 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 1

Lusitânia

Elo: 1421
λ (Beklenen Gol): 0.69
Model Güven Derecesi:
%71
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Vitória de Sernache - Lusitânia mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.92, Dep: 0.69 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Vitória de Sernache %65.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %48.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %43.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %58.4
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Vitória de Sernache xG 2.31
Dengeli
Lusitânia xG 1.11
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %65.7
X (Beraberlik) %22.4
2 (Deplasman) %11.9

Çifte Şans 1X: %88.1
Çifte Şans X2: %34.3
Çifte Şans 12: %77.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.8 0.5 Alt: %8.2
1.5 Üst: %74.1 1.5 Alt: %25.9
2.5 Üst: %48.3 2.5 Alt: %51.7
3.5 Üst: %26.5 3.5 Alt: %73.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %43.3
KG Yok %56.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-0
%13.5
1-0
%13.4
1-1
%10.5
2-1
%9.4
3-0
%8.6
0-0
%8.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %46.7 İY X: %41.1 İY 2: %12.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.4 İY 0.5 Alt: %31.6
İY 1.5 Üst: %33.3 İY 1.5 Alt: %66.7
İY 2.5 Üst: %11.3 İY 2.5 Alt: %88.7
İY 3.5 Üst: %3.0 İY 3.5 Alt: %97.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.93
+
Dep 3.21
=
Toplam 9.14
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %56.3 8.5 Alt: %43.7
9.5 Üst: %43.1 9.5 Alt: %56.9
10.5 Üst: %31.1 10.5 Alt: %68.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.21 Korner (Ev: 2.73, Dep: 1.48)
İY 4.5 Üst: %41.1 İY 4.5 Alt: %58.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %77.0 | Eşit: %9.1 | Dep: %13.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.1
Ev: 15.7 • Dep: 7.4
İsabetli Şut 8.1
Ev: 5.6 • Dep: 2.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %62.0 21.5 Alt: %38.0
23.5 Şut Üst: %45.4 23.5 Alt: %54.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %56.4 7.5 Alt: %43.6
8.5 İsabetli Üst: %42.5 8.5 Alt: %57.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Vitória de Sernache
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Lusitânia
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Vitória de Sernache (-1.00)
@1.87
%53.4 İhtimal
İade (Push): %25.4
Lusitânia (+1.00)
@2.14
%46.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.10
%47.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.91
%52.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.51 %39.8 %0.0 @1.66 %60.2
-1.25 @2.19 %45.6 %0.0 @1.84 %54.4
-1.00 Ana Hat @1.87 %53.4 %25.4 @2.14 %46.6
-0.75 @1.66 %60.2 %0.0 @2.51 %39.9
-0.50 @1.53 %65.2 %0.0 @2.87 %34.8
-0.25 @1.36 %73.6 %0.0 @3.78 %26.4
0.0 @1.19 %84.4 %22.7 @6.39 %15.7
+0.25 @1.16 %86.4 %0.0 @7.33 %13.7
+0.50 @1.14 %87.9 %0.0 @8.26 %12.1
+0.75 @1.09 %91.9 %0.0 @12.35 %8.1
+1.00 @1.04 %96.3 %8.7 @26.91 %3.7
+1.25 @1.04 %96.5 %0.0 @28.19 %3.6
+1.50 @1.04 %96.6 %0.0 @29.48 %3.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.43 %69.8 %0.0 @3.31 %30.2
+2.00 @1.55 %64.5 %26.2 @2.82 %35.5
+2.25 @1.83 %54.8 %0.0 @2.21 %45.2
+2.50 Ana Hat @2.10 %47.6 %0.0 @1.91 %52.4
+2.75 @2.43 %41.1 %0.0 @1.70 %58.9
+3.00 @3.05 %32.8 %22.1 @1.49 %67.2
+3.25 @3.48 %28.7 %0.0 @1.40 %71.3
+3.50 @3.92 %25.5 %0.0 @1.34 %74.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 8.2% 4.4% 1.8% 0.4% 0.1% 0.0%
1 Gol 13.6% 10.7% 3.4% 0.8% 0.1% 0.0%
2 Gol 13.7% 9.5% 3.3% 0.8% 0.1% 0.0%
3 Gol 8.8% 6.1% 2.1% 0.5% 0.1% 0.0%
4 Gol 4.2% 2.9% 1.0% 0.2% 0.0% 0.0%
5 Gol 1.6% 1.1% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
Vitória de Sernache — Son 5 Maç
G vs Samora Correir (D)
0 - 1
M vs Peniche (E)
0 - 1
G vs Marinhense (E)
4 - 0
M vs Marinhense (E)
0 - 2
M vs Peniche (D)
2 - 0
Lusitânia — Son 5 Maç
M vs Os Marialvas (E)
0 - 5
B vs Naval 1893 (D)
1 - 1
M vs Eléctrico (D)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.